Neler Yeni

Çözüldü✓ Acer Nitro 5 AN515-58-71SD alınır mı?

Dahası  
Reaksiyon skoru
8
İsim
Recep Kotan
Yeni kasası. Ama onlarda da var diyorlar.
Turbo boost kapatınca sorun ortadan kalkıyor.
Anladım hocam benim bulunduğum yerde stoğu yokmuş fakat Vatana gidip bir görüşeceğim getirebilirlerse mağazaya ki getirebilirler yüksek ihtimalle
Mesaj otomatik birleştirildi:

Acer kullanıyorum alınır, fiziksel olarak çok para verirsin haberin olsun vatandır mediamarktır laptoplara en az 5k fark koyuyor.
Evet biliyorum hocam fakat babam daha öncesinde 2 defa internetten laptop aldı ve ya arızalı ya sıkıntılı ya da sonrasında ilgisini alamadık gereken Vatandada bu durum mevcut fakat benim tercihim bu yanda MediaMarkt olacaktır bu zamana kadar bana bir sorun yaşatmadı MediaMarkt.

Farway

80+ Silver
Anladım hocam benim bulunduğum yerde stoğu yokmuş fakat Vatana gidip bir görüşeceğim getirebilirlerse mağazaya ki getirebilirler yüksek ihtimalle
Mesaj otomatik birleştirildi:

Evet biliyorum hocam fakat babam daha öncesinde 2 defa internetten laptop aldı ve ya arızalı ya sıkıntılı ya da sonrasında ilgisini alamadık gereken Vatandada bu durum mevcut fakat benim tercihim bu yanda MediaMarkt olacaktır bu zamana kadar bana bir sorun yaşatmadı MediaMarkt.
Dostum internetten aldığın üründe satıcıyla değil direkt garantiyle görüşeceksin. Neyse bak o zaman kafana yatanı al 4060 falan. Ne için kullanacaksın laptopu?

Dahası  
Reaksiyon skoru
8
İsim
Recep Kotan
Dostum internetten aldığın üründe satıcıyla değil direkt garantiyle görüşeceksin. Neyse bak o zaman kafana yatanı al 4060 falan. Ne için kullanacaksın laptopu?
İade sürecinden bahsediyorum hocam yoksa bende biliyorum garantiyle görüşüleceğini üniversitede render , gaming dışarda kullanmak için zaten macbookum var fakat konfigürasyonu rendera yetmediği için ekstradan bu bilgisayarı alıyorum yani pil süresi vs fazla bakmıyorum

Top Bottom