Neler Yeni

Acer Nitro 5 i5-12450h rtx 4050 alınır mı?

anulniin

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
İhsan Gül
Bütçe
27000
Arkadaşlar fiyatı 26900 tl civarında, bütçem de kabaca bu kadar. 2 ay sonra ödemeye başlayarak 6 taksitle peşin fiyatına alabiliyorum ki asgari zammıyla birlikte daha alınası geliyor böyle düşününce. Tek sorum bu pc alınır mı pişman eder mi? Bu fiyata değer mi veya bu fiyat banında bundan iyisi var mıdır? Ekran kartı 140 watt diye anladım ama yanlışsam düzeltin lütfen.

Emsal

80+ Silver

Bu konuya bir göz atabilirsin kardeşim
Nitro16 olanı tavsiye ediyorlar aynı fiyat bandı zaten

Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Yaman Muriç
Arkadaşlar fiyatı 26900 TL civarında, bütçem de kabaca bu kadar. 2 ay sonra ödemeye başlayarak 6 taksitle peşin fiyatına alabiliyorum ki asgari zammıyla birlikte daha alınası geliyor böyle düşününce. Tek sorum bu pc alınır mı pişman eder mi? Bu fiyata değer mi veya bu fiyat banında bundan iyisi var mıdır? Ekran kartı 140 watt diye anladım ama yanlışsam düzeltin lütfen.

hocam attığınız laptopu ben de inceledim diğer forumlarda da baya sordum ama 27 k ya herkesin dediği nitro 16 aşağıda attığım 2 ay sonra olayı n11 de yok sanırım orda 27k hepsiburadada 28k artı 30 lira eğer imkanınız varsa n11 den alın orası da 6 taksit yapıyor ama erteleme yok 2 ram slotu olduğunu diğer forumlarda doğrulattım daha sonra 8gb ya da kaç isterseniz ekleyebilirsiniz

anulniin

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
İhsan Gül
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
hocam attığınız laptopu ben de inceledim diğer forumlarda da baya sordum ama 27 k ya herkesin dediği nitro 16 aşağıda attığım 2 ay sonra olayı n11 de yok sanırım orda 27k hepsiburadada 28k artı 30 lira eğer imkanınız varsa n11 den alın orası da 6 taksit yapıyor ama erteleme yok 2 ram slotu olduğunu diğer forumlarda doğrulattım daha sonra 8gb ya da kaç isterseniz ekleyebilirsiniz
Hp victus, casper excalibur gibi malzemeler de var 32-33k bandında ve 4060 var içlerinde. Öyle bir şey almak mantıklı olur mu? Bu marka modeller hakkında pek iyi değil diyorlar da

Top Bottom