Neler Yeni

Acer Nitro 5 Laptop Alınır Mı?

Dahası  
Reaksiyon skoru
23
İsim
Süleyman Arda Çelik
ne diyorsunuz bütçem bu civarda

bir de şöyle bir şey var da arada bin lira ile 12.nesilden 13.nesile geçmek biraz ucuz geldi

herhangi bir laptop aldığımda +8gb eklemeyi düşünüyorum bunları yorumlarsanız sevinirim

ConquerorXIV

80+ Gold
vatandan bu paraya alınmaz konumda paylaştığım yerden bakabilirsin

soul

80+ Silver
nitro 5 yerine kesinlikle nitro 16 öneririm. kesinlikle arada dağlar kadar fark var yenilik ve soğutma konusunda

Dahası  
Reaksiyon skoru
23
İsim
Süleyman Arda Çelik
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
hocam güvenemedim n11den bayadır alışveriş yapmıyorm satıcı da maytech adında bir yer
aynı ürün ama fiyat farklı anlamsız geldi.
ayrıca yorumlarında birisi satıcı ile şikayette bulunmuş ama diğerleri bulunmamış onu geçersek fiyat farkı neden acaba?
Mesaj otomatik birleştirildi:

nitro 5 yerine kesinlikle nitro 16 öneririm. kesinlikle arada dağlar kadar fark var yenilik ve soğutma konusunda
nitro 16 önerilerinizi linkleyebilir misiniz?

ConquerorXIV

80+ Gold
hocam güvenemedim n11den bayadır alışveriş yapmıyorm satıcı da maytech adında bir yer
aynı ürün ama fiyat farklı anlamsız geldi.
ayrıca yorumlarında birisi satıcı ile şikayette bulunmuş ama diğerleri bulunmamış onu geçersek fiyat farkı neden acaba?

nitro 16 önerilerinizi linkleyebilir misiniz?
fiyat farkı anlamsız değil eski fiyatı 24599du zaten ben aldım asıl vatandan kazık fiyat anlamsız

Dahası  
Reaksiyon skoru
23
İsim
Süleyman Arda Çelik
fiyat farkı anlamsız değil eski fiyatı 24599du zaten ben aldım asıl vatandan kazık fiyat anlamsız
tam olarak bu linkten mi aldınız?
memnun musunuz?
maksimum oynayacağım oyun rust sanırım veya rdr2 ikisini de rahat bir şekilde oynayabilir miyim +8gb ramden sonra?
hocam fiyat farkı nasıl anlamsız değil aynı satıcı farklı sitelerde farklı fiyat saçma geldi ama okeyim yani sıkıntı yok

soul

80+ Silver

bunu alablirisin fiyatı çok güzel şuan.

bu fiyata r5 7535hs kombinasyonu var bir de ama ben 13500h öneririm. bir tık daha iyi.

sana bir tavsiyem var 8gb bir laptop alıyorsan bana kalsa 8 değilde direkt 2. slota 16gb almanı öneririm, çünkü ilerde uğraşmassın.

Dahası  
Reaksiyon skoru
23
İsim
Süleyman Arda Çelik

bu fiyata r5 7535hs kombinasyonu var bir de ama ben 13500h öneririm. bir tık daha iyi.

sana bir tavsiyem var 8gb bir laptop alıyorsan bana kalsa 8 değilde direkt 2. slota 16gb almanı öneririm, çünkü ilerde uğraşmassın.
doğru 24gb ram daha mantıklı olabilir ve evet bu pc daha iyiymiş teşekkür ederim dostum. 15 gün içinde fiyatı artmaz umarım.

ConquerorXIV

80+ Gold
tam olarak bu linkten mi aldınız?
memnun musunuz?
maksimum oynayacağım oyun rust sanırım veya rdr2 ikisini de rahat bir şekilde oynayabilir miyim +8gb ramden sonra?
hocam fiyat farkı nasıl anlamsız değil aynı satıcı farklı sitelerde farklı fiyat saçma geldi ama okeyim yani sıkıntı yok
cihazı aldım test ettim sattım ben, iyi cihaz sıcaklıkları da fena değil gönül rahatlığı ile alabilirsin.

4050 için bu paralar değmez 33e 4060lı loq almak daha mantıklı

soul

80+ Silver
doğru 24gb ram daha mantıklı olabilir ve evet bu pc daha iyiymiş teşekkür ederim dostum. 15 gün içinde fiyatı artmaz umarım.
garanti veremem ama vatanın ne yapacağı belli olmuyor açıkçası. max bütçe nedir belki 4060 lı bir model bulabilirim.?

Dahası  
Reaksiyon skoru
23
İsim
Süleyman Arda Çelik
garanti veremem ama vatanın ne yapacağı belli olmuyor açıkçası. max bütçe nedir belki 4060 lı bir model bulabilirim.?
30u geçmezse iyi olur sanırım. geçtiği önerileriniz de maksimum 35e kadar atarsanız onları da incelemek isterim ama 4050 işimi görmez mi? apu sistemimi aldığımdan beri keyfim yerinde bazen kasıyor oyunlarda ama oyunlara ilgim de azaldı ama kardeşim var orası ayrı o hala oynuyor. lafın kısası bayadır ilgilenmiyorum çok mu fark var o paraya değecek bir fark var mı yani?

cihazı aldım test ettim sattım ben, iyi cihaz sıcaklıkları da fena değil gönül rahatlığı ile alabilirsin.

4050 için bu paralar değmez 33e 4060lı loq almak daha mantıklı
hocam arada 4 bin fark var 4ü de ekledikten sonra heh bir 4 daha şunu alabilirsine dönmesin iş :D ama dediğiniz mantıklı

Dahası  
Reaksiyon skoru
23
İsim
Süleyman Arda Çelik
garip tasarım usb girişleri arkasında ama not aldım kenara teşekkürler

https://www.monsternotebook.com.tr/abra/monster-abra-a5-v20-4-2/ monsterlara ne diyorsunuz 1tb, 32gb ram vs gayet iyi gözüküyor. 2 yıl sonra bağıran monster efsanesi doğru mu peki :D bilgilendirir misiniz

Son düzenleme:
Top Bottom