Neler Yeni

Acer nitro 5 ryzen 5600h

Ahzee

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Recep acar
Ben kullanmıstım gayet memnun kaldım yine alırmıyım evet 👍

TİTAN.

80+ Platinum
Herkese merhaba. Almak istediğim acer nitro 5 var. https://www.hepsiburada.com/acer-ni...4-p-HBCV000046NMN3?url_src=and-product-detail. Bu laptop alınır mı ? Acer kalite olarak nasıl alırsam uzun kullanımda sıkıntı çıkarır mı
Fiyat güzel kasa alev gibi 1650nin çağı geçti yani elinde olanlar devam ama yeni alınacaksa bana kalırsa minimum 3050 alınmalı
Başka çare yoksa alınabilir ama ısınan kasa gerçi 1650 ne kadar ısınabilir
Alındığı gibi ram yükseltmesi şart

yusuf4019

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Yusuf İslam
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Fiyat güzel kasa alev gibi 1650nin çağı geçti yani elinde olanlar devam ama yeni alınacaksa bana kalırsa minimum 3050 alınmalı
Başka çare yoksa alınabilir ama ısınan kasa gerçi 1650 ne kadar ısınabilir
Alındığı gibi ram yükseltmesi şart
hocam neden ram yükselmesi şart diyorsunuz çünkü bir kaç kişi daha bu yorumda bulunmuştu.

TİTAN.

80+ Platinum
hocam neden ram yükselmesi şart diyorsunuz çünkü bir kaç kişi daha bu yorumda bulunmuştu.
Kanka 8gb ram günümüzde yetersiz 8+8 yaptığınız zaman cihazınızın performansında %30 gibi bi değerle artar çünkü hem dual channel sizi hızlandırır hemde 16gb ram bilgisayarı rahatlatır 16gb ram bile günümüzde zaman zaman yetmeyebiliyor ama size yetecektir render vs. Yapmayacaksınız sonuçta
Şimdiden hayırlı olsun
Cihaz ısınıyor
Ama şunu söylemem gerekiyor yüksek performans beklemeyin 1650nin hükmü doldu dolacak
Üstüne ekleyebilirsiniz geleceğe yönelik 3050 veya ti almanız sizin için çok iyi olacaktır

yusuf4019

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Yusuf İslam
Kanka 8gb ram günümüzde yetersiz 8+8 yaptığınız zaman cihazınızın performansında %30 gibi bi değerle artar çünkü hem dual channel sizi hızlandırır hemde 16gb ram bilgisayarı rahatlatır 16gb ram bile günümüzde zaman zaman yetmeyebiliyor ama size yetecektir render vs. Yapmayacaksınız sonuçta
Şimdiden hayırlı olsun
Cihaz ısınıyor
Ama şunu söylemem gerekiyor yüksek performans beklemeyin 1650nin hükmü doldu dolacak
Üstüne ekleyebilirsiniz geleceğe yönelik 3050 veya ti almanız sizin için çok iyi olacaktır
hocam sadece hasta girişi yapılan program kullanılacak
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bütçeniz ne kadar?
hocam Max 13 bin

TİTAN.

80+ Platinum
hocam sadece hasta girişi yapılan program kullanılacak
O zaman sıkıntı yok hatta işlemcisi daha kuvvetli bir cihaz alınabilir ekran kartı olmayan
Cihazda oyun oynanacak mı ?
2 olarak kesinlikle ram yükseltmesi şart
İlerleyen vadelerde ssd yükseltmeside lazım olacaktır

yusuf4019

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Yusuf İslam
O zaman sıkıntı yok hatta işlemcisi daha kuvvetli bir cihaz alınabilir ekran kartı olmayan
Cihazda oyun oynanacak mı ?
2 olarak kesinlikle ram yükseltmesi şart
İlerleyen vadelerde ssd yükseltmeside lazım olacaktır
hocam oyun oynamayacak sadece iş için

Lalnasaur

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
13
İsim
Emir Sarp
Herkese merhaba. Almak istediğim acer nitro 5 var. https://www.hepsiburada.com/acer-ni...4-p-HBCV000046NMN3?url_src=and-product-detail. Bu laptop alınır mı ? Acer kalite olarak nasıl alırsam uzun kullanımda sıkıntı çıkarır mı
Bende şuan var 2 ay önce almıştım, hava 40 derece olmadığı sürece coolbostu açarak 70-60 derece oyun oynuyorum yüksek ayarlarda bide yanında güzel bir internetin olursa tadından yenmez tabii 2 aylık gözlem sonucunda 256gb ssd biraz yetersiz kalıyor yani GTA 5 gibi 2 oyun indirirsen 3. Oyuna yerin kalmaz ram olarak sıkıntı çekmedim hiç zaten Max Spotify açıyorum arkada 144hz zaten mükemmel bişey GTX 1650 ve ryzen 5 5600h ile güzel FPS veriyor, şuana kadar Drop yemedim hiç PC nin toplamda 4 tane hava çıkış yeri var 2 arka 1 tane sağ 1 tane sol olmak üzere ayrıca kasa çok rahat açılıyor sadece altındaki vidaları çıkarıp kasayı çıkabiliyorsunuz buda hem iç temizlik olsun hemde ram SSD HDD tarzı şeyler takabilmeni sağlıyor, özetle güzel ve hızlı almanı kesinlikle öneririm

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
915,941
Üyeler
142,055
Son üye
wiqiwq
Top Bottom