Neler Yeni

Çözüldü✓ Acer nitro alan varmı

huso1283

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
7
İsim
Hüseyin Özata
acer nitro 5 an515-46 nh.qh1ey.006 laptop almayı düşünüyorum ucuz olması biraz gözüme battı uzun süreli kullanan veya kullanmıs olan varsa cevaplayabilirmi

Sogutması nasıl acaba

ConquerorXIV

80+ Gold
uzun zamandır bu fiyatlarda aylardır öneriyorum ben zaten, al geç düşünmene bile gerek yok

huso1283

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
7
İsim
Hüseyin Özata
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
uzun zamandır bu fiyatlarda aylardır öneriyorum ben zaten, al geç düşünmene bile gerek yok
Hocaö kötü bir şey almak istemiyorum bazı yorumlar var sogutması iyi değil diye bileşenlerinde hiçbir sıkıntı yok gayet iyi ama kasa önemli ısınması fazla istemem

soul

80+ Silver
Hocaö kötü bir şey almak istemiyorum bazı yorumlar var sogutması iyi değil diye bileşenlerinde hiçbir sıkıntı yok gayet iyi ama kasa önemli ısınması fazla istemem
Bütçe ?

ConquerorXIV

80+ Gold
neye göre iyi değil? o yorumu yapanlar karşılaştırdığı cihaz ile bu özellik ve fiyat olarak yakın bile değildir yani hem çok iyi soğutması olacak hem bu özelliklerde mi olacak ? herkes alırdı o zaman bu cihazı aylardır bu fiyatda ben biliyorum
kısacası ne kadar ekmek o kadar köfte
en kötü soğutucu alırsınız

huso1283

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
7
İsim
Hüseyin Özata
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
neye göre iyi değil? o yorumu yapanlar karşılaştırdığı cihaz ile bu özellik ve fiyat olarak yakın bile değildir yani hem çok iyi soğutması olacak hem bu özelliklerde mi olacak ? herkes alırdı o zaman bu cihazı aylardır bu fiyatda ben biliyorum
kısacası ne kadar ekmek o kadar köfte
en kötü soğutucu alırsınız
Hocam yine bu sitede gördüm bir kişi almıs cok ısınıyor iade edecegım diye
Mesaj otomatik birleştirildi:

35k

ConquerorXIV

80+ Gold

ConquerorXIV

80+ Gold
Bu sitede dedim ya hocam
bu ne demek ? neyden bahsettiğini söylemiyorsun

bu bu diyip duruyorsun konun hiç bir yerinde hiç bir siteden bahsetmemişsin misal amazon veya hepsiburada ?

huso1283

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
7
İsim
Hüseyin Özata
bu ne demek ? neyden bahsettiğini söylemiyorsun

bu bu diyip duruyorsun konun hiç bir yerinde hiç bir siteden bahsetmemişsin misal amazon veya hepsiburada ?
Hocam araştırma yaparken bu sitede bi konu baslıgı altında gördüm ısınma sorunu var iade edecegim diye

ConquerorXIV

80+ Gold
Hocam araştırma yaparken bu sitede bi konu baslıgı altında gördüm ısınma sorunu var iade edecegim diye
forumdan desene, hangi konu at linkini buraya bir sürü konu var

ama sorun genelde amd işlemcilerde fazla yüksek performansda çalışması ve ryzen controllerden istediğin gibi düşürebiliyorsun sıcaklığı yani cihazın soğutması değil bilinçsiz kullanıcı meselesi

huso1283

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
7
İsim
Hüseyin Özata
forumdan desene, hangi konu at linkini buraya bir sürü konu var

ama sorun genelde amd işlemcilerde fazl yüksek performansda çalışması yani ryzen controllerden istediğin gibi düşürebiliyorsun sıcaklığı yani cihazın soğutması değil bilinçsiz kullanıcı meselesi
https://forum.donanimarsivi.com/konu/35k-buetce-gaming-laptop-tavsiyesi.835574/
buyrun hocam diger sayfalara bakarsanız görürsünüz

Top Bottom