Neler Yeni

Acer Nitro V15 nasıl almalı mıyım ?

Connex

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
336
İsim
Emirhan
Discord
ConneX#1905

Ruffian

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
937
İsim
Ahmet
İlgilendiği Kategoriler
Laptop, PC, Limitler
Sakat beyniniz mi qwjldnqwhkdnqwkj lan git cihaz tv youtube kanalını aç sonra kısıtlama nası etkiliyor bir bak bakim ama benim attığım laptopun videosuna bak işlemci max kaça çıkıyor bi bak ne kadar kısıtlanmış bi bak kendi ryzen kullanıyor ben 14. nesil i5 atıyorum aynı kefeye koyuyor insanları yanlış bilgilendirmeyin her modelide aynı kefeye koymayın ben attığım model için konuşuyorum diğer modeller için bir lafım yok bilmiyorum çünkü sizin gibide sallamıyorum
Komiksin.
Mesaj otomatik birleştirildi:

bu daha mı ıyı kac watt kart
140 watt ve güzel bir paneli var.

Sakat beyniniz mi qwjldnqwhkdnqwkj lan git cihaz tv youtube kanalını aç sonra kısıtlama nası etkiliyor bir bak bakim ama benim attığım laptopun videosuna bak işlemci max kaça çıkıyor bi bak ne kadar kısıtlanmış bi bak kendi ryzen kullanıyor ben 14. nesil i5 atıyorum aynı kefeye koyuyor insanları yanlış bilgilendirmeyin her modelide aynı kefeye koymayın ben attığım model için konuşuyorum diğer modeller için bir lafım yok bilmiyorum çünkü sizin gibide sallamıyorum
Cihaz tv kimmiş lan daha bana cevap veremedi o adam sustu kaldı.

Yazdım kaçamak cevaplar ile sustu kaldı böyle para köpeği adamları bana önermeyin.

Ekler

• downloadfile-7.png
    downloadfile-7.png
    77 KB · Hit: 11
Dahası  
Reaksiyon skoru
45
İsim
MERİÇ YILMAZ
8C99 un diğer anakartlar ile bir farkı yok sizin gibiler anlamaz Victus tv yi görüyoruz i7 14.nesilin aldığı puanı i5 almış gibi gösterdi.
bana boş şeyler söyleme konunda kısıtlama ilgili konuşmuşsun bende onunla ilgili şeyler dedim ben konuya baktım sende dediğim videoya bak bakim dediğin gibi mi

Ruffian

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
937
İsim
Ahmet
İlgilendiği Kategoriler
Laptop, PC, Limitler
Panel olayınıda telegramda patladı diye kendini temize çıkarmaya çalışıyor.

bana boş şeyler söyleme konunda kısıtlama ilgili konuşmuşsun bende onunla ilgili şeyler dedim ben konuya baktım sende dediğim videoya bak bakim dediğin gibi mi
Bende orijinal throttlestop testleri var onamı ihtiyacim var?

Dahası  
Reaksiyon skoru
45
İsim
MERİÇ YILMAZ
Komiksin.

Yazdım kaçamak cevaplar ile sustu kaldı böyle para köpeği adamları bana önermeyin.
Kimseyi önermiyorum canlı yayında işlemci kısıtlıyor fps düşmeden sıcaklık düşüyor yani yalan mı bu anlamadım

Ruffian

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
937
İsim
Ahmet
İlgilendiği Kategoriler
Laptop, PC, Limitler
Kendisi sponsorlu biri tabi ki övecek sırf sponsoru nitro 16 yı kapsamıyoe diye cihaza kötü dedi.

Kimseyi önermiyorum canlı yayında işlemci kısıtlıyor fps düşmeden sıcaklık düşüyor yani yalan mı bu anlamadım
Fps düşüşlerine baksana bi ? %1 lik fpslerine baksana bi BeamNG drive gibi oyunlarda yap bakim onu neler oluyor.

Dahası  
Reaksiyon skoru
45
İsim
MERİÇ YILMAZ
Panel olayınıda telegramda patladı diye kendini temize çıkarmaya çalışıyor.

Bende orijinal throttlestop testleri var onamı ihtiyacim var?
panel olayının savunacak yanı yok ki skandal tamamen haksızlar ben markayı savunmuyorum acer nitroyu daha çok severim ama bu laptop daha mantıklı diye önerdim o kadar

Ruffian

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
937
İsim
Ahmet
İlgilendiği Kategoriler
Laptop, PC, Limitler
panel olayının savunacak yanı yok ki skandal tamamen haksızlar ben markayı savunmuyorum acer nitroyu daha çok severim ama bu laptop daha mantıklı diye önerdim o kadar
Mantıklı falan değil anakart yüzünden drop yiyen bir cihaz limit ana konu değil anakart kalitesiz olur ise drop yer fps düşer fark yer olay sadece limit değil limit de sadece soğutma için konulmaz.

Connex

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
336
İsim
Emirhan
Discord
ConneX#1905
Komiksin.

cok farkeder mı hocam acaba fiyatta indirim yapmaz ise victus alsam deymez mi

Ruffian

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
937
İsim
Ahmet
İlgilendiği Kategoriler
Laptop, PC, Limitler
Dahası  
Reaksiyon skoru
45
İsim
MERİÇ YILMAZ
Mantıklı falan değil anakart yüzünden drop yiyen bir cihaz limit ana konu değil anakart kalitesiz olur ise drop yer fps düşer fark yer olay sadece limit değil limit de sadece soğutma için konulmaz.
konuda limit koymuşlar diye yerden yere vurmuşsunuz burda daha mantıklı konuşuyorsunuz o zmn konuda yanlış konuşmuşsunuz

Ruffian

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
937
İsim
Ahmet
İlgilendiği Kategoriler
Laptop, PC, Limitler
Olay sadece limit ile kalmıyor anakartı o kadar kalitesiz ki doğru dürüst bir biosu bile yok yazılım desen tırt Dell in Ailenware command centeri gibi.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
964,389
Üyeler
152,231
Son üye
kabardian
Top Bottom