Neler Yeni

❌İndirim Bitti! 🔥🔥Acer Nitro VG272X 240Hz IPS Monitör 4199 TL🔥🔥

pickpocket

Ventus☪
Moderatör
En İyi Cevap
27
Dahası  
Reaksiyon skoru
11,902
İsim
Ventus
İlgilendiği Kategoriler
Teknik Sorunlar
Instagram
www.instagram.com/serhatcanavci
Steam
www.steamcommunity.com/id/serhatcanavcii
Twitter
AvciSerhatCan
Facebook
serhatcanavci
Discord
Ventus#1033
Reddit
VentusTR
Bitti mi ? O yüzden yaptın sanırım ? Ben yanlışlıkla kendim yaptım zannettim pardon. İndirim bitmiş sanırım.
Bitmemiş, afet bölgesinde olduğumuz için sipariş gecmiyormus. Müşteri hizmetleri ile görüştüm. Felek her yerden tokatini vuruyor 😥

Dahası  
Reaksiyon skoru
106
İsim
Ömer Taştekin
Bu ürüne karar vermem için bana yardım et: RICOO PC Monitör Masa Tutucu Döndürülebilir Eğilebilir Tam Hareketli (TS8711) Evrensel 15-30 inç (8 kg'a kadar, VESA 100 x 100) Bilgisayar Ekran Standı Mekanik Yay https://www.amazon.com.tr/dp/B07DDM...GY&ref_=cm_sw_r_apann_dp_XVV49SZ93K7XAMH3XSSM

Bu kol alınır mı bu ürünün yanında
Bu kol ile birlikte 5.127 ₺ ye aldım. İş Bankası sevgililer günü kampanyası var 4.627₺ gelmiş olacak ikisi birden. İnşallah güzel olur.

Ekler

• Screenshot_2023-02-08-22-38-11-689_com.softtech.parakod.jpg
    Screenshot_2023-02-08-22-38-11-689_com.softtech.parakod.jpg
    585.1 KB · Hit: 112

kozmosxd

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
60
İsim
Arda Yılmaz
hocam bu monitörün renk biti nedir kaç bit?

splashhh

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
48
İsim
Splashhh
VRB modu low motion blur demek. Yani hareket bulanıklığını en aza indirgiyor. Bu her monitörde var mesela ASUS ELMB diyor buna BENQ Dyac+ diyor.

Her marka monitörde bu modu açtığınızda ekran parlaklığı azalır. Ama açıp açmamak size kalmış bir şey. Öyle açınca 240hz çalışıyor diye bir durum yok açmazsanızda taş gibi 240hz çalışır. Bu tarz motion blur modları her monitörde hemen hemen olur ve input lag'ı olumsuz etkiler o yüzden profesyonel oyuncuların çoğu bu modu zaten kapalı kullanır. Yani basın geçin. Kafanızı daha fazla karıştırmayın.
Nerdesin durgodummmm... 😁
Hala stok gelmedi yaw.

SadeceSeyf

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,287
İsim
SEYF
VRB modu low motion blur demek. Yani hareket bulanıklığını en aza indirgiyor. Bu her monitörde var mesela ASUS ELMB diyor buna BENQ Dyac+ diyor.

Her marka monitörde bu modu açtığınızda ekran parlaklığı azalır. Ama açıp açmamak size kalmış bir şey. Öyle açınca 240hz çalışıyor diye bir durum yok açmazsanızda taş gibi 240hz çalışır. Bu tarz motion blur modları her monitörde hemen hemen olur ve input lag'ı olumsuz etkiler o yüzden profesyonel oyuncuların çoğu bu modu zaten kapalı kullanır. Yani basın geçin. Kafanızı daha fazla karıştırmayın.
Ben ELMB modunu açınca Ghosting olduğunu hissediyorum haffiten

Top Bottom