Neler Yeni

🔥İndirim ACER NİTRO5 İ5 12500H RTX 4050 140W - 25.500 TL

yefri

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
44
İsim
koray canpolat

ekran kartı, işlemci ve kasa kalitesi farkı var
acerın kasa kalite olarak monsterden farkı yok 2sini de kullandım ayrıca monster tuşlar silinince bile yeniliyor ücretsiz temizlik vs satış sonrası desteği çok iyi ve max-p kullanıyolar ekran kartında acer ne kullandığı belli değil

ConquerorXIV

80+ Gold
acerın kasa kalite olarak monsterden farkı yok 2sini de kullandım ayrıca monster tuşlar silinince bile yeniliyor ücretsiz temizlik vs satış sonrası desteği çok iyi
cevap verdikçe batıyorsun

ConquerorXIV

80+ Gold
ben 40 yaşındayım emin ol senn yaşından kadar laptop kullandım
hahaha ne kullandığının farkında değilsin o zaman yani bu kadar mı aklın var işlemci ve ekran kartı farkını bırak monsterın kalitesiz kasasını nasıl fark edemedin de ram 16 diye attın buraya acaba ?
Mesaj otomatik birleştirildi:

bu arada senin yaşında fazla laptop geldi geçti elimden haha

yefri

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
44
İsim
koray canpolat
hahaha ne kullandığının farkında değilsin o zaman yani bu kadar mı aklın var işlemci ve ekran kartı farkını bırak monsterın kalitesiz kasasını nasıl fark edemedin de ram 16 diye attın buraya acaba ?

yav he he

Kartallar

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
934
İsim
Kara Kartal

Elindeki Acer ürünü çıkartacam diye amuda kalkmadığın kaldı (ELİNDE PATLADI galiba senin gibi bir cahile satarsın)
Karanlık ortamda ekran görüntüsü sunup millete renkten bahsediyorsun CAHİLLİĞİN 1. BELGESİ
Ortaya çıkıp yaşın kadar laptop kullandım diyorsun bu da CAHİLLİĞİN 2. BELGESİ (Pazarın hep çürük malını seçip hata yapmışsın)
Sürekli hatalı seçim yapan bir kişinin DİZÜSTÜ önermesi ülkenin durumunu anlatıyor

İyi bir şey olmadığı halde İYİ OLARAK göstermekte CAHİLLİĞİN ÖTESİNDE bir şey

ConquerorXIV

80+ Gold
Elindeki Acer ürünü çıkartacam diye amuda kalkmadığın kaldı (ELİNDE PATLADI galiba senin gibi bir cahile satarsın)
Karanlık ortamda ekran görüntüsü sunup millete renkten bahsediyorsun CAHİLLİĞİN 1. BELGESİ
Ortaya çıkıp yaşın kadar laptop kullandım diyorsun bu da CAHİLLİĞİN 2. BELGESİ (Pazarın hep çürük malını seçip hata yapmışsın)
Sürekli hatalı seçim yapan bir kişinin DİZÜSTÜ önermesi ülkenin durumunu anlatıyor

İyi bir şey olmadığı halde İYİ OLARAK göstermekte CAHİLLİĞİN ÖTESİNDE bir şey
kafanın içi ne kadar boş olduğunu herkese kanıtladın tebrikler
ayrıca sattım sattığım kişide memnun şimdi ağlayıp kudurabilirsin

yazdıklarında bir tane doğru bilgi yok gerçekten zeka seviyende ve kapasitende sorun var, bir doktora danışmanı tedavi görmeni tavsiye ederim yoksa her ortamda rezil olmaya devam.

Son düzenleme:

JrFuKi.

80+ Bronze
17.3 ınç fiyat performansa girmez o boyut keyfidir. 15.6 küçük değil standart.

4050de 17.3 boyut bir katana var sanırım o da gereksiz pahalı yani 17.3 illa arıyorsan bütçe yükseltip 4060lı cihazlara bakmalısın.
varmı 17.3 inc tavsiyeniz F p DEDİGİNİZ

ConquerorXIV

80+ Gold

mkurtulus

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
279
İsim
mert kurtulus
25500 bandında gayet iyi bir cihaz.
Ekrana takılan olursa video edit renk düzenleme ile uğraşmıyorsa sizi tatmin eder.
Aynı laptopun 16 ramlisini kullanıyorum oyun performansı oldukça iyi.

JrFuKi.

80+ Bronze
dediğim gibi 17.3 de f/p olmaz genelde, şuanda da uygun bir cihaz yok ama en ucuz bu var 4060lı

Anladım , açıkçası yıllar once tulpar almıştık 17.3 ekranı superdi ama mavi hata muhabbetlerinden dolayı iade etmiştim. 15.6 az geliyor evda 27 inc monitör var ama komple hepsini satıp tek bir cihaz kullanmak istiyorum

Dahası  
Reaksiyon skoru
23
İsim
Süleyman Arda Çelik
1000015224.jpg
burada 140w yazıyor orası doğru di mi 140w ise 29bin liraya gayet iyidir
key muhabbeti şuradan geliyor bana vatandaşı çalışan freedosa Windows kaçak kurduğun zaman oyunlarda fpsn fark edebilir veya mavi ekran vs hata olabilir dedi ayrıca garantisi de kalkıyor kaçak Windows kullandığın zaman bence ondanda sizin attığınız laptou al dedi onda w11 de var vs o da orada 27500 idi verdiği bilgi doğru mu 29a bunu alıp Windows kurmak mı veya sizin attığınız laptopu almak mı aralarında işlemci farkı var ekran kartlarının watt değerleri farklı mı bilmiyorum.

Top Bottom