Neler Yeni

Öneri Acer XV272 / Lenovo G24-20 / AOC 24G2SPU / ASUS TUF VG249Q1A SİZCE HANGİSİ?

edizzier

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Ümit Edis
Merhaba arkadaşlar, var olan ASUS VX238 60 Hz 1 ms monitörümü sattım. Kasa bileşenlerim i5 12400F işlemcili 3070 Ti ekran kartlı bir sistem. Gönül isterdi 2K'lık bir monitör alayım ancak bütçeden ötürü 1080p yenileme hızı yüksek tepkime hızı 0.5 veya 1 ms ve renkleri güzel veren (IPS) bir monitör arıyorum. 4 monitöre denk geldim ancak aşırı kararsız kaldım.

1. Acer XV272S (27" 1080p olmasından tereddüt ediyorum piksel vs. Ancak bir yandan da uzun süre monitör almayacağım için büyük ekran olmasının da artı olacağını düşünmüyor değilim.)
2. Lenovo G24-20 (Her forumda mutlaka övülen bir monitör)
3. AOC 24G2SPU (İnceleme videosundan çok etkilendim USB port/tasarım/pivot ancak tek satan site var sinerji memnun olmadığım takdirde yada ölü piksel vs iade veya değişim olur mu bilemiyorum o yüzden riske giremedim. Lakin gönlüm bu monitörde gibi <3)
4. Asus TUF VG249Q1A (G24-20 ile aynı kefe gibi değil gibi anlayamadım. Markayı kullandığım için severim ama almışken "iyi ki bunu almışım" dedirtmez diye çekiniyorum)

Fikirlerinize/önerilerinize açığım ve şimdiden teşekkür ederim.
Not:Bütçem maksimum 4000 civarları.

edizzier

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Ümit Edis
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Bilgisi olan arkadaşlar yardımcı olabilirlerse çok sevinirim

Shaw

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,478
İsim
Fatih
AOC veya Lenovo bence.

oğuzhan18

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,575
İsim
oğuzhan ege
lenovo öneririm kendin yazmışın zaten herkezin övdüğü güzel monitör.

edizzier

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Ümit Edis
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Daha önce alışveriş yaptım, bir sıkıntı yaşamadım.

Edit: Sinerji'de stoğu vardı, stok bitmiş.
Kararsızlık zor zanaat üstadım stoğu bitirdiler :)
lenovo öneririm kendin yazmışın zaten herkezin övdüğü güzel monitör.
Hocam inceleme videosunu izledim AOC'nin çok hoşuma gitti içime de sinmişti ama Sinerji'nin iade ve değişiklik (olası) politikasından çok yeltenemedim. Lenovoya yöneleceğim galiba.

oğuzhan18

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,575
İsim
oğuzhan ege

Hocam inceleme videosunu izledim AOC'nin çok hoşuma gitti içime de sinmişti ama Sinerji'nin iade ve değişiklik (olası) politikasından çok yeltenemedim. Lenovoya yöneleceğim galiba.
şahsen bende senin yerinde olsam onu alırdım.

Adriatique

80+ Silver
En İyi Cevap
2

Bekleyebilirseniz Omen 25i'de indirim bekleyebilirsiniz, Amazon'da indirime çok giriyor.

Top Bottom