Neler Yeni

Acı Çekiyorum Dostlar

Furkan Karagülle

80+ Platinum
En İyi Cevap
4
Dahası  
Reaksiyon skoru
17,980
İsim
Furkan Karagülle
İlgilendiği Kategoriler
Astronomi, Uzay, Bilim, Fizik, Kimya, Biyoloji, Matematik, Geometri, Elektromanyetizma, Kuantum Fiziği, Parçacık Fiziği, Nükleer Fizik, Astrofizik, Yapay Zeka, Teknoloji, Elektrik ve Elektronik, İnsan Beyni, Mekanik, Elektrikli Otomobiller, İçten Yanmalı Otomobiller, Motosikletler, Jet Motorları, Roket Motorları, Uçaklar, Uzay Mekikleri, Kitaplar, Filmler, Diziler, Psikoloji, Felsefe, Akustik ve Elektro Gitar, Arduino, Python, Java, Javascript, Pascal, PHP, Fortran, C, C#, C++, Bilgisayar Yazılımları ve Bilgisayar Donanımları, Windows İşletim Sistemleri, Linux İşletim Sistemleri ve Dağıtımları, macOS İşletim Sistemleri, Laptoplar, Telefonlar, Apple Ürünleri, Kameralar, Fotoğraflar, Borsa, Yatırım, Kripto Para, Fitness, Kalistenik..
Instagram
_furkan.krgl_
Steam
(1021294255)
Twitter
FurkanKrgle
Facebook
furkan.karagulle.7399
Discord
furkankaragulle#1763
Reddit
reddit.com/user/Complete-Flow9113
Acı çekiyorum dostlar. Günden güne annemin daha da kötüleşmesinden dolayı acı çekiyorum. Her geçen gün toprağa yaklaşıyor..

Kendisi benim tek destekçim tek varlığım tek umut kaynağım tek örnek aldığım kişi tek sevdiğim kişi.. Sayfalara sığmaz..

Benim kurmuş olduğum hayallerimin gerçekleşmesini istiyor. Tek istediği şey bu. "Ben de yanında olacağım." diyor her zaman.. Gerçekten inanmak istiyorum ama inanamıyorum. İçimden inanıp da kendimi kandırasım gelmiyor.

Hep müstakil, bahçeli, iki katlı ve şehirden biraz uzakta bir yerde yaşamak istemişimdir. Evin altında gizli bir laboratuvarın olmasını ve orada bilim çalışmaları yapmak istemişimdir.
O evde annemle beraber yaşarız diyorum hep kendime. Uzun süre boyunca evlilik düşünmüyorum. Kimseye inanıp da hayatımı bir hiç uğruna boşa harcayamam.

Annemin birçok rahatsızlığı var.
Yaklaşık 7 yıl önce bel fıtığı ameliyatı geçirmişti. Bel kısmından 3-4 disk alanı kurtarılamaz olup alınmıştı. Bu açıklığı da 2 tane platin parçasıyla kapatmışlardı. 3 yıl öncesine kadar sorun yoktu. Şu an vücut o platinleri kabul etmiyor. (Platinleri alırsak da felç kalıp kısa sürede hayatını kaybeder.) Kanını kirletiyor durduk yere. Kirlenen kanı da temizlemek vücudu yoruyor. Yüksek uyku ihtiyacı doğuruyor. İlerleyen zamanlarda sınırsız uykuyu da..
Şu an belinden bir sıvı çıkışı oluyor. Sebebi de tahmin edeceğiniz üzere platinlerden dolayı. Omurilik sıvısı olduğunu sanıyorum. Alanında uzmanlaşmış birkaç doktorla görüşmüştüm. Dediğimi doğrulamıyorlar ancak başka sebebi yok. "Vücut kendisi üretiyor." deyip geçiştiriyorlar adeta. Muhtemelen kendileri de bilmiyorlar. (Bu dediğimi "Beyin ve Sinir Cerrahı" bölümünü okuyan dostlarım anlayacaktır.)

Annemde bu sorunlar mevcut:
İltihaplı romatizma,
Boyun fıtığı,
Boyun düzleşmesi,
Sinir sıkışması,
Kas yırtılması,
Yüksek tansiyon,
Platinli bel fıtığı ameliyatı,
Bel bölgesinden sıvı çıkışı,
Eklem yerlerinde sıvı birikintisi,
Denge kaybı,
Kandaki anormal durumlar.

Henüz 43 yaşında..

"Uzay Yolcuları" isimli filmde kapsül robot vardı. İçerisine organizmayı koyuyordun ve gereken işlemleri yapıp organizmanın tüm sorunlarını gideriyordu. Organizmadan kast ettiğim şey insan bedeni. Keşke günümüzde de böyle gelişmişlik seviyesi olsaydı.

Son düzenleme:

Furkan Karagülle

80+ Platinum
En İyi Cevap
4
Dahası  
Reaksiyon skoru
17,980
İsim
Furkan Karagülle
İlgilendiği Kategoriler
Astronomi, Uzay, Bilim, Fizik, Kimya, Biyoloji, Matematik, Geometri, Elektromanyetizma, Kuantum Fiziği, Parçacık Fiziği, Nükleer Fizik, Astrofizik, Yapay Zeka, Teknoloji, Elektrik ve Elektronik, İnsan Beyni, Mekanik, Elektrikli Otomobiller, İçten Yanmalı Otomobiller, Motosikletler, Jet Motorları, Roket Motorları, Uçaklar, Uzay Mekikleri, Kitaplar, Filmler, Diziler, Psikoloji, Felsefe, Akustik ve Elektro Gitar, Arduino, Python, Java, Javascript, Pascal, PHP, Fortran, C, C#, C++, Bilgisayar Yazılımları ve Bilgisayar Donanımları, Windows İşletim Sistemleri, Linux İşletim Sistemleri ve Dağıtımları, macOS İşletim Sistemleri, Laptoplar, Telefonlar, Apple Ürünleri, Kameralar, Fotoğraflar, Borsa, Yatırım, Kripto Para, Fitness, Kalistenik..
Instagram
_furkan.krgl_
Steam
(1021294255)
Twitter
FurkanKrgle
Facebook
furkan.karagulle.7399
Discord
furkankaragulle#1763
Reddit
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

Aaahmt

80+ Silver
Acı çekiyorum dostlar. Günden güne annemin daha da kötüleşmesinden dolayı acı çekiyorum. Her geçen gün toprağa yaklaşıyor..

Kendisi benim tek destekçim tek varlığım tek umut kaynağım tek örnek aldığım kişi tek sevdiğim kişi.. Sayfalara sığmaz..

Benim kurmuş olduğum hayallerimin gerçekleşmesini istiyor. Tek istediği şey bu. "Ben de yanında olacağım." diyor her zaman.. Gerçekten inanmak istiyorum ama inanamıyorum. İçimden inanıp da kendimi kandırasım gelmiyor.

Hep müstakil, bahçeli, iki katlı ve şehirden biraz uzakta bir yerde yaşamak istemişimdir. Evin altında gizli bir laboratuvarın olmasını ve orada bilim çalışmaları yapmak istemişimdir.
O evde annemle beraber yaşarız diyorum hep kendime. Uzun süre boyunca evlilik düşünmüyorum. Kimseye inanıp da hayatımı bir hiç uğruna boşa harcayamam.

Annemin birçok rahatsızlığı var.
Yaklaşık 7 yıl önce bel fıtığı ameliyatı geçirmişti. Bel kısmından 3-4 disk alanı kurtarılamaz olup alınmıştı. Bu açıklığı da 2 tane platin parçasıyla kapatmışlardı. 3 yıl öncesine kadar sorun yoktu. Şu an vücut o platinleri kabul etmiyor. (Platinleri alırsak da felç kalıp kısa sürede hayatını kaybeder.) Kanını kirletiyor durduk yere. Kirlenen kanı da temizlemek vücudu yoruyor. Yüksek uyku ihtiyacı doğuruyor. İlerleyen zamanlarda sınırsız uykuyu da..
Şu an belinden bir sıvı çıkışı oluyor. Sebebi de tahmin edeceğiniz üzere platinlerden dolayı. Omurilik sıvısı olduğunu sanıyorum. Alanında uzmanlaşmış birkaç doktorla görüşmüştüm. Dediğimi doğrulamıyorlar ancak başka sebebi yok. "Vücut kendisi üretiyor." deyip geçiştiriyorlar adeta. Muhtemelen kendileri de bilmiyorlar. (Bu dediğimi "Beyin ve Sinir Cerrahı" bölümünü okuyan dostlarım anlayacaktır.)

Annemde bu sorunlar mevcut:
İltihaplı romatizma,
Boyun fıtığı,
Boyun düzleşmesi,
Sinir sıkışması,
Kas yırtılması,
Yüksek tansiyon,
Platinli bel fıtığı ameliyatı,
Bel bölgesinden sıvı çıkışı,
Denge kaybı,
Kandaki anormal durumlar.

Henüz 43 yaşında..

"Uzay Yolcuları" isimli filmde kapsül robot vardı. İçerisine organizmayı koyuyordun ve gereken işlemleri yapıp organizmanın tüm sorunlarını gideriyordu. Organizmadan kast ettiğim şey insan bedeni. Keşke günümüzde de böyle gelişmişlik seviyesi olsaydı.
İnsana en acı veren olay da kendinin hayatta olup sevdiklerinin hastalıkla veya başka sebeplerle hayatta olamayacağı. Ben hep takıntı olarak ailemin başına bir şey gelirse naparım ben dayanamam gibi düşüncelere dalardım fakat benimki bi tür takıntıydı. Bu konuyu okuyunca gerçekten empati kurmakta zorlandım ve çok üzüldüm. Umarım anneniz en kısa sürede en iyi şekilde tedavi olup sağlığına kavuşur. 🥺

Furkan Karagülle

80+ Platinum
En İyi Cevap
4
Dahası  
Reaksiyon skoru
17,980
İsim
Furkan Karagülle
İlgilendiği Kategoriler
Instagram
_furkan.krgl_
Steam
(1021294255)
Twitter
FurkanKrgle
Facebook
furkan.karagulle.7399
Discord
furkankaragulle#1763
Reddit
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

Furkan Karagülle

80+ Platinum
En İyi Cevap
4
Dahası  
Reaksiyon skoru
17,980
İsim
Furkan Karagülle
İlgilendiği Kategoriler
Instagram
_furkan.krgl_
Steam
(1021294255)
Twitter
FurkanKrgle
Facebook
furkan.karagulle.7399
Discord
furkankaragulle#1763
Reddit
Merakımı mazur görün fakat bir şey sormak istiyorum, hastane hastanın durumunu fark edip gözetim altında tutmak istemiyor mu? En azından hastane ortamında daha sağlıklı olur diye düşünüyorum
O kadar kötü durumda değil. Normal bir şekilde eksiklerini giderebiliyor. Yatağa bağlı değil yani.
Hastane de önemsemiyor. "Dikkat edin sadece." diyor ve gönderiyor.

Aaahmt

80+ Silver
O kadar kötü durumda değil. Normal bir şekilde eksiklerini giderebiliyor. Yatağa bağlı değil yani.
Hastane de önemsemiyor. "Dikkat edin sadece." diyor ve gönderiyor.
Devlet hastanelerine ve diğer özel doktorlarına hiçbir şekilde güvenemiyorum. Kardeşim öksürmekten resmen boğazını yırtacaktı doktor hava değişimi diyip yollamış, sonrasında bir diğer hastanede kanında iltihap olduğu öğrenildi muane ücreti+ tathliller 850 TL. Benim 1 ay boyunca devam eden bağırsak mide sorunlarıma ishal tozu verip yolladı +350 TL, sonrasında bir diğer hastanede ufak bi nasıl yazılıyor bilmiyorum çek up yapıldı +1800TL bağırsak enfeksiyonu olduğudunu söyledi ilaçlar vs. Sonuç hala hastayım yanlış teshiş koymuştur diye takıntı yapıyorum acaba kolon kanseri miyim diye falan. Ben de ufak çaplı içimi döktüm galiba kusura bakma
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ayrıca devletten randevu istediğimde 15 gün sonrasına verebiliyor ancak. 15 gün sonra benim durumum ağırlaşınca ne anlarım ben sağlıktan?

Furkan Karagülle

80+ Platinum
En İyi Cevap
4
Dahası  
Reaksiyon skoru
17,980
İsim
Furkan Karagülle
İlgilendiği Kategoriler
Instagram
_furkan.krgl_
Steam
(1021294255)
Twitter
FurkanKrgle
Facebook
furkan.karagulle.7399
Discord
furkankaragulle#1763
Reddit
Check-up
Ayrıca devletten randevu istediğimde 15 gün sonrasına verebiliyor ancak. 15 gün sonra benim durumum ağırlaşınca ne anlarım ben sağlıktan?
TR'nin her şeyinden nefret ediyorum.

Ben de takıntılı bir kişiliğe sahibim ve birçok takıntım var: sağlık, temizlik, düzen, hayat, bilim, eğitim.. (Devamı da var.)

Son zamanlarda temizlik takıntımı hastalık seviyesine taşıdım. Bunu aşmaya çalışıyorum.

Hep "Acaba bende sorun var mı, beynim düzgün çalışıyor mu?" şeklinde düşünürüm. Geçtiğimiz günlerde sırf bunun için MR cihazına girdim. Tahmin ettiğim gibi sorun vardı. Beynimde, boynumda değildi sorun ancak belimde düzleşme vardı. Hâlen var.

Acaba kanser miyim ya da başka türlü sağlık sorunlarım var mı diye sürekli düşünürüm.
Ben, genel olarak sürekli düşünürüm.

Bazen uykum olmadığında bilinçli olarak lucid rüya görürüm. Rahatlatıyor bir nebze. Çok uykuluyken bunu yaptığımda gerçek ile rüyayı ayırt edemiyorum ama.

ÇiktaMuz

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
637
İsim
Ömer
Kardeşim çok geçmiş olsun da bodrumda bilim yapmak nedir Walter White misin sen 😂 Allah annene uzun ömür versin bu arada kardeşim. İnsanların büyük çoğunluğuna ölümsüz olmak ister misin diye sormuşlar gençken çoğu isterim demiş birde yaşlılara sormuşlar bunu hepsi istemiyorum demiş. Çünkü insanlar sevdikleri öldükten sonra yaşama sevincini kaybederler. Daha gençsin kendini üzme annene destek ol ❤️

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
989,449
Üyeler
156,492
Son üye
merababenberat
Top Bottom