Neler Yeni

Aci̇l Bi̇lgi̇sayar Almam Gerek

NightRose

80+ Bronze
Kendi laptopunu satacaksın diye çamur atman yok mu peki
bilader ben adama zorla al demiyorum güzel boş yapmışsın. 2 tane g serisi laptop kullandım ısınıyordu. sen kullandın mı da bu yorumu yaptın bana? adamın kararı gider alır almaz bana ne ben teklif sundum ve deneyimlerimi paylaştım.

meth4sX

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
165
İsim
ahmet alaca
Yeni nesil labtopların %99'u cayır cayır yanıyor. Ne zaman ? 7 8 ay sonra. Neden ? Termal macun ısıdan deforme olmaya başlıyor kuruyor , ne kadar temiz bir ortamda olursanız olun tüyden ufak tozlardan bile sıcaklıklar tavan yapıyor. Bu yazdıklarım labtopta oyun oynayanlar için. Ofis tarzı kullanım için sorun yok. Yük altında bir labtobun sıfır hali bile 80 dereceyi görüyorsa 1 yılı görmeden 90 derecelere yaklaşıyor. Uzun yıllar sorun yaşamak istemiyorsanız. Önceliğiniz bence termal iletkenliği iyi olan en az ısınan modellerden birini almanız olur.

Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Fatih
Düzceden veya İstanbul/Beşiktaştan elden kontrol edip alabilirsin
Hocam sakaryadayım ben elden kontrol edebilirim
Mesaj otomatik birleştirildi:

Hocam 3060 kadın ne oluyor anlamadım ama gaming laptoptan şarj süresi beklemeyin. Ancak mux switch varsa harici gpu yu direkt kaparsanız süre kayda değer hâle gelir. Tabii f/p laptoplar için konuşuyorum, parayı basarsan şarjı gider yani.
😁😁 Hocam kadın yanlış olmuş ın yazicaktim. 3-4 saat bile götürse yeterli bu sene hiç oyun oynamicam zaten. Sınava hazırlanıyorum

Yeni nesil labtopların %99'u cayır cayır yanıyor. Ne zaman ? 7 8 ay sonra. Neden ? Termal macun ısıdan deforme olmaya başlıyor kuruyor , ne kadar temiz bir ortamda olursanız olun tüyden ufak tozlardan bile sıcaklıklar tavan yapıyor. Bu yazdıklarım labtopta oyun oynayanlar için. Ofis tarzı kullanım için sorun yok. Yük altında bir labtobun sıfır hali bile 80 dereceyi görüyorsa 1 yılı görmeden 90 derecelere yaklaşıyor. Uzun yıllar sorun yaşamak istemiyorsanız. Önceliğiniz bence termal iletkenliği iyi olan en az ısınan modellerden birini almanız olur.
Hocam peki var mı önereceğiniz bir model

NightRose

80+ Bronze
Hocam sakaryadayım ben elden kontrol edebilirim

😁😁 Hocam kadın yanlış olmuş ın yazicaktim. 3-4 saat bile götürse yeterli bu sene hiç oyun oynamicam zaten. Sınava hazırlanıyorum

Hocam peki var mı önereceğiniz bir model
Düzceye gelebilirseniz olabilir veya istanbul özelden yazın

berke.

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,176
İsim
Berke
Ikinci el 3060 cihaz veya Victus 12.nesil tercih edilebilir.

Che_

80+ Platinum
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,246
İsim
MehmedVII
Merhaba arkadaşlar ben hem okul hemde oyun için çok üst düzey olmasına gerek olmayan bir bilgisayar almak istiyorum. Bütçem max 17-18 ama fiyat performans bir laptop almak istiyorum. İkinci el sıfır farketmez ama acilen almam gerekiyor laptopu. Aslında bayağıdır bakıyorum laptoplara hem anlamadığım için hemde bir laptop bulduğum zaman herkesin;bunun şuyu yok,şusu eksik,bu paraya bu alınır mı demesiyle vazgeçtim. Bugün son kez konu açıyorum ve önerilerinizi bekliyorum
Düşünmeden bunu al

Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Fatih
Düşünmeden bunu al

Hocam alınır mı bir sorun yaşamam değil mi tam da bütçem yetiyor

• Beğen
Reaksiyonlar: Che_

Che_

80+ Platinum
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,246
İsim
MehmedVII
Merhaba arkadaşlar ben hem okul hemde oyun için çok üst düzey olmasına gerek olmayan bir bilgisayar almak istiyorum. Bütçem max 17-18 ama fiyat performans bir laptop almak istiyorum. İkinci el sıfır farketmez ama acilen almam gerekiyor laptopu. Aslında bayağıdır bakıyorum laptoplara hem anlamadığım için hemde bir laptop bulduğum zaman herkesin;bunun şuyu yok,şusu eksik,bu paraya bu alınır mı demesiyle vazgeçtim. Bugün son kez konu açıyorum ve önerilerinizi bekliyorum
Marka olarak lenovo önerebilirim 2 elini 6 sene kullandım bir kere bile bilgisayarciya götürtmedi benim. Bide üstüne sattım 2700.. lenovo al

Top Bottom