Neler Yeni

Açık Dünya oyun önerisi ??

Ahmet Sevinç

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,170
İsim
Ahmet Sevinç
Açık dünya, TPS FPS izometrik hiç farketmez, silahmış katanaymış ışın kılıcıymış ne kullandığımız hiç önemli değil :D sadece oynarken gerçekten keyif alabileceğim single player açık dünya oyun önerisi istiyorum. Bir de mümkünse türkçe yaması olursa tadından yenmez.

Far cry dying light gtal rdr2 cyberpunk falan hepsini yedim bitirdim. Şöyle güzel bir öneri istiyorum. Şimdiden teşekkür ederim.
hocam ac creed valhala olabilir ben ilk günlerde çok eğlenmiştim

Alfha13

80+ Silver
Assassin's Creed 3 ve sonrası. Öncekilerin açık dünyası çok iyi değil. 3, 4, Rogue, Unity ve Syndicate'ın haritaları çok iyi.

ByKayseriLi

80+ Bronze
Bende açık dünya oyunları seven biriyim.
Askeri temalı böyle silahını kıyafetini özelleştirmeli oyunları seviyorsan ghost recon wildlands ve metal gear solid v phantom pain öneririm. Onun haricinde just cause 2 - 3 ve 4 oynanabilir. Ben şuan hala ara ara 2.oyunu oynuyorum hem çıkış yılına hemde 4gb boyutuna rağmen çok güzel grafikleri var oyunun. Assassins creed istersen 4.oyun çok güzel hem gemi falan da kullanıp özelleştirebiliyorsun oda açık dünya istediğin yeri gez dolaş. Sanırım 3.oyunu da öyleydi genç bir çocuğu yönetiyorduk onda da böyle gemi vs vardı. Mafia 3'ü bende sevmiyorum ama mafia'nın definitive olanını oynayabilirsin.

Edit: Sırf şu menü için bile oynanır bu oyun. Müzik efsane gaza getiriyor adamı.

*CaptainVictory*

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
231
İsim
Zafer Baki Yıldız
Açık dünya, TPS FPS izometrik hiç farketmez, silahmış katanaymış ışın kılıcıymış ne kullandığımız hiç önemli değil :D sadece oynarken gerçekten keyif alabileceğim single player açık dünya oyun önerisi istiyorum. Bir de mümkünse türkçe yaması olursa tadından yenmez.

Far cry dying light gtal rdr2 cyberpunk falan hepsini yedim bitirdim. Şöyle güzel bir öneri istiyorum. Şimdiden teşekkür ederim.
Red Dead redemtion 2
Cyberpunk 2077
Far Cry Serisi
Metro Exadus

emircan.s

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
76
İsim
Emircan Savaş
bu serinin bir sıralaması var mı ? yoksa direkt istediğimizden girişebilir miyiz ?
2033, last light, exodus. İyi ve kötü sonları var oynayış şekline göre. Öneririm.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Metro serisi açık dünya değil ki? Sadece 3. oyunda haritalar biraz genişledi onda bile tamamen serbest değilsin.
Evet ama oyun yokluğunda oynanmadıysa iyi gider diye düşündüm. Kısa bir seri sayılmaz.

Top Bottom