Neler Yeni

açık lise hakkında bilmem gerekenler

grasdiyas

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,255
İsim
mustafa can
seneye kayıt olucam 2 sene üst üste bilerek kaldım açık lise için sınavları için çok çalışmam gerekmi zormudur ders anlatan hocada olmayacak galiba yazılım ve ingilizce öğrenmekle uğraşıyorum zamanımı çok çalarmı
Mesaj otomatik birleştirildi:

ha bide erken bitirmek diye bişey varmı dersler fln iyi olursa

SemihÖzdoğdu

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
688
İsim
Semih
seneye kayıt olucam 2 sene üst üste bilerek kaldım açık lise için sınavları için çok çalışmam gerekmi zormudur ders anlatan hocada olmayacak galiba yazılım ve ingilizce öğrenmekle uğraşıyorum zamanımı çok çalarmı
Mesaj otomatik birleştirildi:

ha bide erken bitirmek diye bişey varmı dersler fln iyi olursa
Erken bitirme gibi bir durum yok sayılır. Zorunlu okuman dönem sayısı var. Bu dönemler boyunca kredini ve zorunlu derslerini verirsen mezun olabilirsin. Sınavlar zor değil günlük 1 saat çalışarak bile halledilicek şekilde. Hiç çalışmasan bile hali hazırda ki bilgilerin tazeyse çok rahat halledersin.

grasdiyas

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,255
İsim
mustafa can
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Erken bitirme gibi bir durum yok sayılır. Zorunlu okuman dönem sayısı var. Bu dönemler boyunca kredini ve zorunlu derslerini verirsen mezun olabilirsin. Sınavlar zor değil günlük 1 saat çalışarak bile halledilicek şekilde. Hiç çalışmasan bile hali hazırda ki bilgilerin tazeyse çok rahat halledersin.
tamamdır teşekkürler hocam

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
938,239
Üyeler
147,513
Son üye
danzakuduro58
Top Bottom