Neler Yeni

Açık Liseden Erken Mezun Oldum Öğrenci Pasaportu Alabilir Miyim? [KAPANDI]

toma_06

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
920
İsim
Efe

toma_06

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
920
İsim
Efe

toma_06

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
920
İsim
Efe

PaLaaX

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,820
İsim
𝓐𝓭ı 𝓨𝓸𝓴 𝓝𝓪𝓶ı 𝓥𝓪𝓻
Discord
𝑃𝑎𝐿𝑎𝑎𝑋#7322
Siyonist oyunları :D

NOMADRANTAN

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,402
İsim
Nomad
alabılıyorsun diye biliyorum ayrıca yakında orada savaş çıkabılır araplar yine atağa çıkmaya hazırlanıyor.(bu arada israilin ulkeye sokma şekli çok güzel keşke türkiyede oyle yapsa)
Mesaj otomatik birleştirildi:

alabılıyorsun diye biliyorum ayrıca yakında orada savaş çıkabılır araplar yine atağa çıkmaya hazırlanıyor.(bu arada israilin ulkeye sokma şekli çok güzel keşke türkiyede oyle yapsa)

Mr. A.G.

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
77
İsim
Arda Can

200-600 arası nükleer silaha sahip olduğu söylentileri olan bir ülkeye savaş açmak kimsenin hayrına olmaz dünya izin vermez kısaca

NOMADRANTAN

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,402
İsim
Nomad
200-600 arası nükleer silaha sahip olduğu söylentileri olan bir ülkeye savaş açmak kimsenin hayrına olmaz dünya izin vermez kısaca
Türkiyenin başında bu şahıs olmasa @rterdogn türkiye şuan dünyanın en büyük güçlerinden biri idi betona yatırım yapcağına teklonojiye yatırım yapsaydı.

hocam dininiz ne bu arada anneden babadan kalma dinmi?

Bura.K

80+ Silver
Allah Allah, adam bir soru sormuş Yanlış Bilgilendirme ve Din konusundan geçilmiyor. Konuda bu tür arkadaşlara söylüyorum; ilk önce İsrail'in ekonomisini, alım gücünü ve mevcut Vatandaşlık Şartlarını öğrenin. Sonra'da Yahudi Olmanın diğer yollarını araştırın.

Alabiliyorsun diye biliyorum.

MrDadaş

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
44
İsim
Muhammed DURSUN
nüfus müdürlüğüne bi sor kardeşim, ailen ile birlikte alabiliyor olman lazım.

Mr. A.G.

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
77
İsim
Arda Can
Alınmıyormuş Merak Eden Arkadaş Var İse İlla Bir Yerde Aktif Öğrenci Kaydı Lazımmış

Top Bottom