Neler Yeni

Açık liseye geçmek gereklimi

Dahası  
Reaksiyon skoru
13
İsim
ibrahim kandemir
Arkadaşlar merhaba ben 11.sınıf öğrenciyisim .Kötü bir Anadolu lisesinde okuyorum. Devamsızlık tahammülü yok ,hocalar çok gaddar ve sınıfta herkes çok kötü .Ben bütün bunları göz önünde bulundurarak açığa geçme kararı aldım ancak 1 sorun var ben bu okulda okul birincisiyim. Ve bu nedenle kafam karışık hedefim yüksek sizce gözümü karartıp açık liseye geçmeli miyim okul birinciliği konteyjanı ne kadar etkiler gibi sorularım var.(ek olarak evde kendim ders çalışabilirim yani okul verimsiz geçiyor.)

Apu Mühendisi

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,088
İsim
Lydranx
Arkadaşlar merhaba ben 11.sınıf öğrenciyisim .Kötü bir Anadolu lisesinde okuyorum. Devamsızlık tahammülü yok ,hocalar çok gaddar ve sınıfta herkes çok kötü .Ben bütün bunları göz önünde bulundurarak açığa geçme kararı aldım ancak 1 sorun var ben bu okulda okul birincisiyim. Ve bu nedenle kafam karışık hedefim yüksek sizce gözümü karartıp açık liseye geçmeli miyim okul birinciliği konteyjanı ne kadar etkiler gibi sorularım var.(ek olarak evde kendim ders çalışabilirim yani okul verimsiz geçiyor.)
Eğer Okul Birincisiyseniz Açığa Geçmenizi Önermem , Ünilerde Ek Kontenjanlar Var Okul Birincilerine.

DerratiX

80+ Platinum
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
13,535
İsim
Eren
İlgilendiği Kategoriler
karışık
Instagram
@sshintori
Steam
shiori
Discord
poxy_
Okul birincisi kontejyanı meslek lisesinde değilseniz çok etkiler. Geçmeye gerek yok.

Dahası  
Reaksiyon skoru
13
İsim
ibrahim kandemir
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Okul birincisi kontejyanı meslek lisesinde değilseniz çok etkiler. Geçmeye gerek yok.
ama esas sorun şu okul çok verimsiz öğrenciler ders dışında herşeyle uğraşıyorlar ve okuldan nefret ediyorum

f0ze

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,953
İsim
Yasin
En büyük hatayı yaparsınız. Zaten okulun bitmesine az kalmış biraz dayanmanız gerekiyor. Sonuçta hedeflerinize ulaşmak için örgün öğretim şart denebilir.

Ss A

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
13
İsim
Semih APAYDIN
Bu konuda parametre çok fazla. Eğer Sayısal hazırlanıyorsan ve hedeflerin yüksekse açığa kesinlikle geçmelisin. Gereksiz yazılılardan tut saçma proje ödevleri ve düşük not gibi hem moral bozucu hem de ortalama düşüren şeylerden kaynaklı 6-0 geriden başlarsın. Özellikle yazılı haftaları 2 hafta kaybettirir. Tavsiyem farklı bir veya hocadan koçluk veya ekstra olarak eğitim de alman. Düzenli olarak Alman usülünde gidersen hedeflerine ulaşırsın. Şimdiden başarılar…

Dahası  
Reaksiyon skoru
13
İsim
ibrahim kandemir
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Bu konuda parametre çok fazla. Eğer Sayısal hazırlanıyorsan ve hedeflerin yüksekse açığa kesinlikle geçmelisin. Gereksiz yazılılardan tut saçma proje ödevleri ve düşük not gibi hem moral bozucu hem de ortalama düşüren şeylerden kaynaklı 6-0 geriden başlarsın. Özellikle yazılı haftaları 2 hafta kaybettirir. Tavsiyem farklı bir veya hocadan koçluk veya ekstra olarak eğitim de alman. Düzenli olarak Alman usülünde gidersen hedeflerine ulaşırsın. Şimdiden başarılar…
siz hangi üniversitede okuyorsunuz

pickpocket

Ventus☪
Moderatör
En İyi Cevap
27
Dahası  
Reaksiyon skoru
11,874
İsim
Ventus
İlgilendiği Kategoriler
Teknik Sorunlar
Instagram
www.instagram.com/serhatcanavci
Steam
www.steamcommunity.com/id/serhatcanavcii
Facebook
serhatcanavci
Twitter
AvciSerhatCan
Discord
Ventus#1033
Reddit
VentusTR
Lise 4 te zaten çok ders işlenmiyor 2. dönem full boş geçiyor. Sınava çlışın diyorlar. Biraz daha dişini sık bence.

Rulep

80+ Gold
Okul birinciliğiniz var kesinlikle geçmeyin

DerratiX

80+ Platinum
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
13,535
İsim
Eren
İlgilendiği Kategoriler
karışık
Instagram
@sshintori
Steam
shiori
Discord
poxy_
Benim üst sınıfımda 12-D var. okey oynuyorlar hoca sınıftayken. öyle bir ortam olacak. Müdür ile aranı iyi tutsan yeter. devamsızlık sildirirsin.

CihanDar.

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
175
İsim
Hakan ŞAHİN☪
okul birinciliğin var tyler geçmemek en doğrusu gerekirse okulu değiştirin

Ss A

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
13
İsim
Semih APAYDIN
siz hangi üniversitede okuyorsunuz
30K
İKÜ bilgisayar mühendisliği İngilizce tam burslu okuyorum. Memnun değilim.
SAT hazırlanıyorum aktif olarak sene sonu çıkış yapacağım. Hazırlığı atladım.

Dahası  
Reaksiyon skoru
13
İsim
ibrahim kandemir
30K
İKÜ bilgisayar mühendisliği İngilizce tam burslu okuyorum. Memnun değilim.
SAT hazırlanıyorum aktif olarak sene sonu çıkış yapacağım. Hazırlığı atladım.
neden memnun değilsiniz peki eğitimi mi kötü

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
964,781
Üyeler
152,326
Son üye
Flexable
Top Bottom