Neler Yeni

Açıktan okumak mı örgün okumak mı Yönetim Bilişim Sistemleri

choosse

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
kubilay imrekl
Arkadaşlar merhaba öncelikle cok kararsız kaldığım bir konuda sizlere danışmak istiyorum.Yaşım 25 2 yıllık açıktan web tasarım kodlama mezunuyum bu sene %50 Burslu yönetim bilişim sistemlerinde okuyordum yaşar üniversitesinde ancak ücretlerin artışı kaynaklı 2.dönem bırakmak durumunda kaldım.Şuanda dgs ye hazırlanıp %100 burs kazanmak ile Anadolu üniversitesinde açıktan Yönetim Bilişim Sistemleri okumak arasında gidip geliyorum görüşleriniz nelerdir açıktanda olsa bilgisayar alanında mezun olacağım için alaylı yazılımcı denebilir mi?Fikirlerinizi belirtirseniz sevinirim artı yönleriyle sizce hangisi daha mantıklı örgün okumak mı açıktan okuyup kendini geliştirmek mi?

Dahası  
Reaksiyon skoru
80
İsim
serdar efe
hocam ne yapmak istediğinize bağlı ancak üniversite okumak her daim avantajdır ben sertifika kastım dışarıdan (katılım sertifikası değil) ve bug bounty kasıyorum şuanda teklif gelirse yurt dışına kapak atarım.

choosse

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
kubilay imrekl
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
hocam ne yapmak istediğinize bağlı ancak üniversite okumak her daim avantajdır ben sertifika kastım dışarıdan (katılım sertifikası değil) ve bug bounty kasıyorum şuanda teklif gelirse yurt dışına kapak atarım.
Projeler açısından mı avantajdır ben bölüme geçemediğim için bilemiyorum hazırlıkta bırakmak durumunda kaldım hazırlık eğitimi iyiydi ancak yol ve okuldaki zaman derken genel olarak kendime bir zaman kalmıyordu

ApRâ

80+ Silver
En İyi Cevap
1
2 yıllık mezunsanız kafi. Yaşınız ilerliyor daha fazla okulda zaman kaybetmek yerine ne yapmak istiyorsanız onun üzerine düşün, şirketlerde staj yapın, ingilizce öğrenin. TR'deki okulların eğitimi sizi çok bir yerlere getirmez.

choosse

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
kubilay imrekl
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
2 yıllık mezunsanız kafi. Yaşınız ilerliyor daha fazla okulda zaman kaybetmek yerine ne yapmak istiyorsanız onun üzerine düşün, şirketlerde staj yapın, ingilizce öğrenin. TR'deki okulların eğitimi sizi çok bir yerlere getirmez.
Bilgisayar mezunu olduğum için alaylı yazılımcı olarak geçmiyorum dimi?

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
983,937
Üyeler
155,655
Son üye
okant
Top Bottom