Neler Yeni

!ACİL! BİSİKLETTEN TAKLA ATTIM YARDIM

K1NGO82

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Olay: Ben yine normal gidiyorum. Ama bu sefer fren papuçlarına bir şey olmuş ve fazla sıkmış. Park edeceğim yerde biraz bayır aşağı olduğu için ön tekerlek durdu ve normalde yavaş yavaş durması lazımdı. Ve takla attım ama 2 ayağımın üstünde kaldım. Değişik bir takla oldu. Sol bileğimde şu an ağrı var. Sağ baş parmağımda mor ile yeşil arasında bir morluk var. Sol dizimin üstü zedelendi sanırım. Kanıyor da olabilir. Şu an açıp bakamıyorum. Ve ben şu an servisle okula gidiyorum. Ben şimdi devlet hastanesine mi gitsem yoksa okuldan sonra mı gitsem? Yaşım 17.

• Beğen
Reaksiyonlar: Che_

Kürşat Arslan

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,527
İsim
Kürşat Arslan
İlgilendiği Kategoriler
İNDİRİM PAYLAŞIMLARI, MİNİNG, GAMİNG PC BİLEŞENLERİ
Geçmiş olsun. Hemen gidin

K1NGO82

80+ Gold
En İyi Cevap
1
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

Ulaş_

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
187
İsim
Ulaş Eren
Acile gidersiniz hocam, röntgenle bakarlar, devlet hastanesine para ödemezsiniz. Kanayan bir yaranız vs. Varsa müdahele ederler. Geçmiş olsun.

Che_

80+ Platinum
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,493
İsim
MehmedVII
Olay: Ben yine normal gidiyorum. Ama bu sefer fren papuçlarına bir şey olmuş ve fazla sıkmış. Park edeceğim yerde biraz bayır aşağı olduğu için ön tekerlek durdu ve normalde yavaş yavaş durması lazımdı. Ve takla attım ama 2 ayağımın üstünde kaldım. Değişik bir takla oldu. Sol bileğimde şu an ağrı var. Sağ baş parmağımda mor ile yeşil arasında bir morluk var. Sol dizimin üstü zedelendi sanırım. Kanıyor da olabilir. Şu an açıp bakamıyorum. Ve ben şu an servisle okula gidiyorum. Ben şimdi devlet hastanesine mi gitsem yoksa okuldan sonra mı gitsem? Yaşım 17.
Hemen hastaneye gitmen lazım okul sağlıktan önemli değil. İltihap kaparsan daha da kötü olabilir.

K1NGO82

80+ Gold
En İyi Cevap
1
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Acile gidersiniz hocam, röntgenle bakarlar, devlet hastanesine para ödemezsiniz. Kanayan bir yaranız vs. Varsa müdahele ederler. Geçmiş olsun.
Ben ortopedi diye biliyordum. Özel hastanede ona gitmiştim
Mesaj otomatik birleştirildi:

Hemen hastaneye gitmen lazım okul sağlıktan önemli değil. İltihap kaparsan daha da kötü olabilir.
Hangi bölüme gideceğim? Acil mi ortopedi mi

• Beğen
Reaksiyonlar: Che_

BenRoboTdeğilİm

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,251
İsim
BenRoboTdeğilİm
İlgilendiği Kategoriler
Bisiklet, Kitaplar Ets2
Acil e git ortepedi için randevu alman lazım acilden yönlendirirler

SnareEcho

80+ Silver
Hastaneye git kral durum ciddi bence.

bypast

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
328
İsim
uğur demirel
kardeş ben motorla kaza yaptım ölümden döndüm doktora dahi gitmedim 2 sıyrık hesabını yapıyon :D

shiedabro

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,455
İsim
Burak Doğan
acile git onlar yardımcı olurlar

kardeş ben motorla kaza yaptım ölümden döndüm doktora dahi gitmedim 2 sıyrık hesabını yapıyon :D
kardeş sana bişey derdim de sen anladın dicem seyi zaten

Dahası  
Reaksiyon skoru
185
İsim
Selim
acile gitmen gerek krdeş acil müdahaleden sonra ortopediden sıra al. okuyanlar 20 yaşına kadar babanın sigortası işler

bypast

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
328
İsim
uğur demirel
acile git onlar yardımcı olurlar

kardeş sana bişey derdim de sen anladın dicem seyi zaten
bisiklet bende konuyu okudum adam heral araba carpmıs 80 90 bisikletin yapcagı hız belli firen konusu gelirsek fireni gevset yumusak paput al set papuc firen kitler jant ömürünü kısaltır
bir şey derim cevabına nese

shiedabro

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,455
İsim
Burak Doğan
bisiklet bende konuyu okudum adam heral araba carpmıs 80 90 bisikletin yapcagı hız belli firen konusu gelirsek fireni gevset yumusak paput al set papuc firen kitler jant ömürünü kısaltır
bir şey derim cevabına nese
adamın bi yeri kırılmış olabilir doktoro gotmo bosoy olmoz demek ne kadar mantıklı?

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
975,159
Üyeler
154,189
Son üye
ginpachi
Top Bottom