Neler Yeni

!ACİL! BİSİKLETTEN TAKLA ATTIM YARDIM

bypast

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
328
İsim
uğur demirel
adamın bi yeri kırılmış olabilir doktoro gotmo bosoy olmoz demek ne kadar mantıklı?
hemen galyana gelmeyin kırık olsa duramaz şişer kendi sağlik kontrol yapması bunlar nedir kısa örnek verim
kaza da nere düstü inctiise kafadır kontrol etmesi lazım kafa üzeri düştü ise baş dönmesi göz kararması mide bulanstısı gibi

ilkaycam.m

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
504
İsim
ilkay çam
kırık olsa duramazsın (!)

Che_

80+ Platinum
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,493
İsim
MehmedVII
Ben ortopedi diye biliyordum. Özel hastanede ona gitmiştim
Mesaj otomatik birleştirildi:

Hangi bölüme gideceğim? Acil mi ortopedi mi
Acile git randevu falan bekleme

axion55

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
628
İsim
Oguzhan yılmaz
bu yeni nesil biraz sıkıntılı heralde :D ayagın morarmış bilegin agrıyor hastane gitmek için kafanın kopmasına gerek yok buraya yazcagına yürü hastaneye ciddi bi sorun olabilir

K1NGO82

80+ Gold
En İyi Cevap
1
bu yeni nesil biraz sıkıntılı heralde :D ayagın morarmış bilegin agrıyor hastane gitmek için kafanın kopmasına gerek yok buraya yazcagına yürü hastaneye ciddi bi sorun olabilir
Ben çok takmıyorum. Geçer diyorum. Bir de hastaneye uzak biraz. Şuan hastanedeyim acildeyim. Doktor bekliyorum.
Mesaj otomatik birleştirildi:

kırık olsa duramazsın (!)
Duruluyor bu arada. Benim parmak kırılmıştı önceden :D

• Beğen
Reaksiyonlar: Che_

MacWix

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
603
İsim
HAYRETTİN KÖNEŞ
Olay: Ben yine normal gidiyorum. Ama bu sefer fren papuçlarına bir şey olmuş ve fazla sıkmış. Park edeceğim yerde biraz bayır aşağı olduğu için ön tekerlek durdu ve normalde yavaş yavaş durması lazımdı. Ve takla attım ama 2 ayağımın üstünde kaldım. Değişik bir takla oldu. Sol bileğimde şu an ağrı var. Sağ baş parmağımda mor ile yeşil arasında bir morluk var. Sol dizimin üstü zedelendi sanırım. Kanıyor da olabilir. Şu an açıp bakamıyorum. Ve ben şu an servisle okula gidiyorum. Ben şimdi devlet hastanesine mi gitsem yoksa okuldan sonra mı gitsem? Yaşım 17.
Geçmiş olsun, direk hastaneye geç acilden girip bisikletten düştüğünü söyle.

Dahası  
Reaksiyon skoru
542
İsim
Paşadöner
Sol bileğimin ağrısı çoğaldı. Hastaneye gidiceğim bir 10-20dk kaldı. Ortopediye gidiceğim değil mi? Randevu falan gerek var mı? Para ödeyecek miyim?
Acile gidin hocam

Furkan²

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,908
İsim
Furkan
İlgilendiği Kategoriler
Kur'an_ı Kerim - Satranç - Piano - Tenis - Anime/Manga - Klasik Müzik - Felsefe - Krunker
Hastaneye git bekleme hiç özellikle o morluk sıkıntı kangren sediğin şey hemen oluyor doktor görsün.

HmzaY

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,273
İsim
Hamza Y
İlgilendiği Kategoriler
Little Bit Everything
Olay: Ben yine normal gidiyorum. Ama bu sefer fren papuçlarına bir şey olmuş ve fazla sıkmış. Park edeceğim yerde biraz bayır aşağı olduğu için ön tekerlek durdu ve normalde yavaş yavaş durması lazımdı. Ve takla attım ama 2 ayağımın üstünde kaldım. Değişik bir takla oldu. Sol bileğimde şu an ağrı var. Sağ baş parmağımda mor ile yeşil arasında bir morluk var. Sol dizimin üstü zedelendi sanırım. Kanıyor da olabilir. Şu an açıp bakamıyorum. Ve ben şu an servisle okula gidiyorum. Ben şimdi devlet hastanesine mi gitsem yoksa okuldan sonra mı gitsem? Yaşım 17.
Koş la hastaneye, ekstra rapor da yazdır muaf olursun derslerden mis gibi

K1NGO82

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Koş la hastaneye, ekstra rapor da yazdır muaf olursun derslerden mis gibi
Hastaneye git bekleme hiç özellikle o morluk sıkıntı kangren sediğin şey hemen oluyor doktor görsün.
Acile gidin hocam
Geçmiş olsun, direk hastaneye geç acilden girip bisikletten düştüğünü söyle.
Çatlamış sanırım. Öyle dediler. Ortopediye gönderdiler ama doktor yok bekliyorum şu an.

Dahası  
Reaksiyon skoru
216
İsim
Oğuzhan
direkt devlet hastanesine gidip acilden giriş yapman lazım

HmzaY

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,273
İsim
Hamza Y
İlgilendiği Kategoriler
Little Bit Everything
Çatlamış sanırım. Öyle dediler. Ortopediye gönderdiler ama doktor yok bekliyorum şu an.
Çok geçmiş olsun, çatlak yeterli kalsiyum almazsan biraz zor iyileşiyor. Süt ve Peynir aban. Çorbalarına yemeklerine blenderda çektiğin un kıvamında yumurta kabuğu tozu vs katabilirsin.
Şimdiden çok geçmiş olsun. Umarım bir an önce iyileşirsin

K1NGO82

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Çok geçmiş olsun, çatlak yeterli kalsiyum almazsan biraz zor iyileşiyor. Süt ve Peynir aban. Çorbalarına yemeklerine blenderda çektiğin un kıvamında yumurta kabuğu tozu vs katabilirsin.
Şimdiden çok geçmiş olsun. Umarım bir an önce iyileşirsin
Teşekkür ederim kral

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
975,150
Üyeler
154,188
Son üye
ferhat3141
Top Bottom