Neler Yeni

acil ipad alacağım universite ogrencilerine olan kampanya

musti09

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
mustafa
bu sene üniversiteye gideceğim ipad alacağım ama daha tercihler açıklanmadı o yüzden öğrenci sayılmıyorum her an zam gelebileceginden ve alışmak için erkenden almak istiyorum siparisi vermek için öğrenci belgesine vs mi ihtiyacım var nasıl ileteceğim belgeyi nasıl alacağımı vs bilmiyorum detaylı anlatırsanız makbule geçer

Mete Yavuz

80+ Platinum
En İyi Cevap
9
Öğrenci belgesini mail atıyorsun diye biliyorum.

docc

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
9
İsim
mehmet
bu sene üniversiteye gideceğim ipad alacağım ama daha tercihler açıklanmadı o yüzden öğrenci sayılmıyorum her an zam gelebileceginden ve alışmak için erkenden almak istiyorum siparisi vermek için öğrenci belgesine vs mi ihtiyacım var nasıl ileteceğim belgeyi nasıl alacağımı vs bilmiyorum detaylı anlatırsanız makbule geçer
reis ben 2 sene önce ipad air 5. nesil kalem ve airpods 2. nesili 13.500 a almıştım çok uyguna gelmişti öğrenci belgesini atmak zorunda değilsin satın alımdan sonra sana bir mail veriyorlar oraya iletiyorsun zorunlu değil apple canlı destekten sana satın alım linki göndermelerini iste daha sonra öğrenci belgeni gönderebileceğin bir mail adresi verecekler sana

musti09

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
mustafa
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
apple student diye bir site var galiba

reis ben 2 sene önce ipad air 5. nesil kalem ve airpods 2. nesili 13.500 a almıştım çok uyguna gelmişti öğrenci belgesini atmak zorunda değilsin satın alımdan sonra sana bir mail veriyorlar oraya iletiyorsun zorunlu değil apple canlı destekten sana satın alım linki göndermelerini iste daha sonra öğrenci belgeni gönderebileceğin bir mail adresi verecekler sana
göndermezsem 1 ay civarı sorun yapmazlar galiba ürünü aldıktan sonra

'SteeL

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
261
İsim
Mehmet B
Hocam pozitif teknolojiden satın alırken ögrenci belgenizi sistem yüklemenizi istiyor .
çevrenizde ilkokul , ortaokul veya lise ögrencisi varsa onların üstüne alın.

musti09

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
mustafa
mağazadan alımlar konusunu biliyormusunuz ?
Mesaj otomatik birleştirildi:

Hocam pozitif teknolojiden satın alırken ögrenci belgenizi sistem yüklemenizi istiyor .
çevrenizde ilkokul , ortaokul veya lise ögrencisi varsa onların üstüne alın.
yüksek öğretim kurumları öğrencileri için diyo hocan

'SteeL

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
261
İsim
Mehmet B
mağazadan alımlar konusunu biliyormusunuz ?

yüksek öğretim kurumları öğrencileri için diyo hocan
Hada önce pozitif teknolojiden ipad aldım bütün okul seviyeleri için geçerli

musti09

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
mustafa
Hada önce pozitif teknolojiden ipad aldım bütün okul seviyeleri için geçerli

hocam apple in sitesinde ipad alana apple pen hediyesi var indirim 5k ya geliyo yaklaşık pt deki indirim okadar değil pen kampanyasinida sordum yokmus pt de

hocam apple in sitesinde ipad alana apple pen hediyesi var indirim 5k ya geliyo yaklaşık pt deki indirim okadar değil pen kampanyasinida sordum yokmus pt de
teşekkür ederim yinede

Top Bottom