Neler Yeni

Yardım Acil kaliteli fiyat performans mouse önerir misiniz? kablolu/kablosuz farketmez.

Akanzaii06

80+ Bronze
Razer basilisk x hyperspeed kesinlikle öneririm. Artıları f/p, uzun pil ömrü, mouse şekli(bu kişisel ama bana göre tam), sensörü vs no name değil yani kısacası kaliteli bir ürün. Eksi olarak kablosuzları hâla gecikmeli ve kullanılmaz ürünler olarak gören en son 10 yıl önce kullanmış insanlarla uğraşmak zorunda kalıyorsunuz.
Hocam peki şu attığım ürüne göre neden ucuz. Kablolular daha pahalı. Bu pilli kablosuz değil mi. Şarjlı değil. Normalde kablosuz lar daha pahalı olmuyor mu. Pil ne kadar gidiyor mesela 🔋
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ben aldım güzel mouse.
Perşembe günü Asus rog strix gladius paylasmislar 229 TL den ah denk geleydide alaydın normalde 1000 TL civarı

En İyi Cevap
3
Hocam peki şu attığım ürüne göre neden ucuz. Kablolular daha pahalı. Bu pilli kablosuz değil mi. Şarjlı değil. Normalde kablosuz lar daha pahalı olmuyor mu. Pil ne kadar gidiyor mesela 🔋
Link atar mısınız? Kablosuzlar daha pahalı olur genelde. Pilin ne kadar gittiğini unutturacak kadar uzun gidiyor. Ben çok aktif olarak bilgisayar kullanıyorum günde min 12 saat desem yanlış olmaz en az 1 ay ortalama 2 ay gidiyor. Duracell Cef 14 ile birlikte kullanıyorum böyle dertlerde pek olmuyor.

Akanzaii06

80+ Bronze
Link atar mısınız? Kablosuzlar daha pahalı olur genelde. Pilin ne kadar gittiğini unutturacak kadar uzun gidiyor. Ben çok aktif olarak bilgisayar kullanıyorum günde min 12 saat desem yanlış olmaz en az 1 ay ortalama 2 ay gidiyor. Duracell Cef 14 ile birlikte kullanıyorum böyle dertlerde pek olmuyor.
Oyunlarda felan sıkıntı gecikme olmuyor yani değil mi? Duracell cef 14 nedir?

Hasan344

80+ Gold
Bu butecede steel series rival 3 bakılır Bana kalırsa.

Hasan344

80+ Gold

ardaaaq

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,193
İsim
Songül
Bu markayı ilk defa duyuyorum.
Türkiye'de bilinmeyen markalardan birisi yurtdışında daha popüler. dandik marka değil. xtrfy, endgame, glorious gibi aşırı kaliteli olupta tr'de bilinmeyen çok marka var
Mesaj otomatik birleştirildi:

Kablolu razer tercih ederdim ben kablosuza nedense çok soğuk bakıyorum
30 liralık çakma mouse almıyorsan kablosuz mouse her zaman avantajdır. kablolu mouse kullanan kaç e sporcu gördün hepsi g pro superlight, model o wireless, pulsar xlite falan kullanıyor 800tl üstü kablosuz mouse en iyi

Son düzenleme:
En İyi Cevap
3
Oyunlarda felan sıkıntı gecikme olmuyor yani değil mi? Duracell cef 14 nedir?
Gecikme yok. Duracell Cef 14 taşınabilir pil ve şarj aleti. Attığınız mouse kablolu, 500tl altında üstte dediğim 2 mouse alınır. Bütçe artarsa başka seçeneklerde var ancak bence basilisk ve g305 gayet yeterli.
Edit: Emin olamamakla birlikte SS lerin sensörleri üstteki mouse lara nazaran daha kötü diye hatırlıyorum.

zerolite

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,324
İsim
Mertcan
İlgilendiği Kategoriler
Kripto
Rival 3 al bence o kadar paranda gitmez

Akanzaii06

80+ Bronze
Rival 3 al bence o kadar paranda gitmez
1661150888082.png

hocam inanin şu mouse un hissiyatı bambaşka bisey. stellseries mousler corsair ve razer hissiyatını veremedi. Dün İtopya da açıkta olan tüm ürünleri denedim. Hissiyat olarak ben kaliteliyim diye bas bas bağıran;
1.sırada Corsair nightsword
2.sırada Razer Deatheader v2
3.sırada Asus Rog Strix Gladius Core 2
4.Sırada Logitech G300s/ Steelseries

Top Bottom