Neler Yeni

Yardım ACİL!!Ping sorunu nasıl çözülür?

XooXen

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
439
İsim
Mert Gündüz
Arkadaşlar şu an arkadaşlarimla beraber Minecraft oynuyoruz ve acayip pingim çıkıyor.Dunyadan falan aşağı düşüyorum.Ne yapmalıyım?Turkcell Superonline internetim ve adamların modemini kullanıyorum.
Modem değiştirmek mi lazım?Bir ayar mi yapmak lazım?Yardımcı olursanız çok sevinirim.

Nesil

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
nesil arslan
KABLOLARDA BİR SIKINTI OLABİLİR UZAKTAN ANLAŞILMAZ SERVİS GELMESİ LAZIM

Bilgisayara kabloyla internet bağlamayı deneyebilirsin, wi-fi’da ping sorunu çıkabiliyor.

Reindi

80+ Silver
PUHAHA NE KOMİK
Adam gibi cevap ver vermiceksen kullanma şu forumu
adama yükselme burda senin internetinin milyon tane sebebi olabilir pingin olması için bunu biz nerden bilelim ne detay vermişsin ne bişey benim sırf modemin ucundaki kablo incindi diye paket loss çıkıyordu arıyorsun teknik servisi gelip bakıyorlar
Mesaj otomatik birleştirildi:

adama yükselme burda senin internetinin milyon tane sebebi olabilir pingin olması için bunu biz nerden bilelim ne detay vermişsin ne bişey benim sırf modemin ucundaki kablo incindi diye paket loss çıkıyordu arıyorsun teknik servisi gelip bakıyorlar
sorun sürekli varsa teknik servisi ara eğer sürekli yoksa çok basit bir sebebi de olabilir çok ciddi bir sebebi de olabilir profesyonel birinin bakması lazım

XooXen

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
439
İsim
Mert Gündüz
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

sorun sürekli varsa teknik servisi ara eğer sürekli yoksa çok basit bir sebebi de olabilir çok ciddi bir sebebi de olabilir profesyonel birinin bakması lazım
İşte hocam bunu da diyebilir

ne detay vermişsin ne bişey
Sorun o zaman ne söylemem gerektiğini bilmiyorum.Bilsem zaten sormam hiçbir şey.

Reindi

80+ Silver
İşte hocam bunu da diyebilir

Sorun o zaman ne söylemem gerektiğini bilmiyorum.Bilsem zaten sormam hiçbir şey.
kardeşim detay derken öyle değil bir anda mı oldu yoksa sürekli mi oluyor aralıklarla mı oluyor sistem ağ trafiğinde hata da olabilir git bir ticket aç superonline a kolayca hallederler belki

kardeşim detay derken öyle değil bir anda mı oldu yoksa sürekli mi oluyor aralıklarla mı oluyor sistem ağ trafiğinde hata da olabilir git bir ticket aç superonline a kolayca hallederler belki
benim packet loss kablo yapıldıktan sonra çok basit bir şekilde sistemde geriye atmış beni trafikte beni öne çektiler düzeldi hemen belki öyle bir şeydir

Top Bottom