Neler Yeni

Acil yardım akü bitiyor

Dahası  
Reaksiyon skoru
44
İsim
furkan us
Depremden dolayı arabada kalıyoruz araba benim değil ve araba kullanmayı az çok biliyorum ama ehliyetşm ve yaşım yetmiyor yaklaşık bi 24 saattir arabayı ara ara çalıştırıp klimayı açıyorum ama az önce fark ettim uyarı kısmında arabaya sadece elektrik verdiğimde akü uyarısı veriyor çalıştırınca vermiyor akü bitiyor mu eğer bitiyorsa sadece çalışır vaziyette bırakırsak akü dolar mı yoksa aracın harekette etmesi gerekir mi ?

Lunchx

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
830
İsim
Hasan Ciftci
Hocam arabayi surmeniz gerekiyor.

Lunchx

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
830
İsim
Hasan Ciftci
Araba calisir vaziyette olursa aku dolumu olmaz fazla bir sekilde aracin yurumesi gerekiyor ve aku bittikten sonra araba calismaz, tek care ya her zaman acik birakmaniz gerekiyor suremez iseniz.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ayrica gecmis olsun insallah duzelir su durumlar.

Kürşat K.

80+ Titanium
Dahası  
Reaksiyon skoru
14,842
İsim
Kürşat
İlgilendiği Kategoriler
Elektrik elektronik sistemleri - Bilgisayar Sistemleri - İnternet Hizmetleri Teknik Destek - Teknolojiye dair her şey
Instagram
kursat.kutukcu
Facebook
kursat.kutukcu.1
Allah yardımcınız olsun kardeşim akünün daha hızlı dolması için dinamonun hareket etmesi lazım normal çalışırsa da dolacaktır ama zaman alabilir teker döndükçe süreç hızlanır bu yüzden aracı vurduruyoruz tabiri caizse imkanınız varsa biraz sürün daha iyi olur çok geçmiş olsun 🙏

Son düzenleme:
Dahası  
Reaksiyon skoru
44
İsim
furkan us
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Araba calisir vaziyette olursa aku dolumu olmaz fazla bir sekilde aracin yurumesi gerekiyor ve aku bittikten sonra araba calismaz, tek care ya her zaman acik birakmaniz gerekiyor suremez iseniz.

Ayrica gecmis olsun insallah duzelir su durumlar.
Hocam peki durur vaziyette gaz versem yine dolmaz mı

Bulkyapanobez

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,048
İsim
Yusuf Aras
İlgilendiği Kategoriler
Spor
Konumun neresi ?

Lunchx

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
830
İsim
Hasan Ciftci
Hocam peki durur vaziyette gaz versem yine dolmaz mı
Hayir benzin yakmaktan baska bir yararin olmaz, sur gitsin eger yasin 16 17 ise.

Tek care o olmadi bos bir alana gidip oradan kullanin eger söförlugun yok ise.

Dahası  
Reaksiyon skoru
44
İsim
furkan us
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Hayir benzin yakmaktan baska bir yararin olmaz, sur gitsin eger yasin 16 17 ise.

Tek care o olmadi bos bir alana gidip oradan kullanin eger söförlugun yok ise.
Tamamdır hocam teşşekür ederim bi 15 20 dk süreyim

Lunchx

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
830
İsim
Hasan Ciftci
Tamamdır hocam teşşekür ederim bi 15 20 dk süreyim
Rica ederim ama 15 20 dk ile yeterince aku dolumu yapmaz ve klima vesaire actiginiz zaman araci acik birakin ve arac ici isik acmayi ve far gibi seyleri acmamaya özen gösterin.

BayZ

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
336
İsim
Ziya Yılmaz
Depremden dolayı arabada kalıyoruz araba benim değil ve araba kullanmayı az çok biliyorum ama ehliyetşm ve yaşım yetmiyor yaklaşık bi 24 saattir arabayı ara ara çalıştırıp klimayı açıyorum ama az önce fark ettim uyarı kısmında arabaya sadece elektrik verdiğimde akü uyarısı veriyor çalıştırınca vermiyor akü bitiyor mu eğer bitiyorsa sadece çalışır vaziyette bırakırsak akü dolar mı yoksa aracın harekette etmesi gerekir mi ?
Durduğun yerde çalıştır araç ne bilmiyorum ama rölanti de çok fazla yakıt yakmazsın sürmye kalkarsan akü için benzin bitirirsin

dalgakıran06

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
272
İsim
Enes
arabanın çalışır vaziyette olması lazım. başka bi şey yapmana gerek yok (araba tamircisiyim)

Denizgezen

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dostum o lambanın yanması normal akü bitmiyor merak etme. Ara ara çalıştırırsan akü kendini şarj eder. Dolaşmana vs. Gerek yok . Hem trafik için hem yakıt için olumsuz bir durum olur.
Kontağı açtığında akü lambasının yanması gayet normal bir sorun yok

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
946,934
Üyeler
149,109
Son üye
derbederncp
Top Bottom