Neler Yeni

Çözüldü✓ Acill Bilgisayarı sifirladiktan sonra klavye mouse çalışmıyor

Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Ahmet Can
Merhaba bilgisayarı sıfırladım tertemiz bir şekilde başlamak için fakat klavye mouse çalışmıyor lütfen yardım edin kurulum ekranında takılı kaldı hiçbir şey olmuyor.

kdrk0

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
83
İsim
Kadir
Steam
kdrRookie
Merhaba bilgisayarı sıfırladım tertemiz bir şekilde başlamak için fakat klavye mouse çalışmıyor lütfen yardım edin kurulum ekranında takılı kaldı hiçbir şey olmuyor.
o benimde başıma gelmişti sanırım çözümü zor mouse/klavye driverları silinmiş olmalı tek çözüm format diye biliyorum ama araştırmak lazım

Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Ahmet Can
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
o benimde başıma gelmişti sanırım çözümü zor mouse/klavye driverları silinmiş olmalı tek çözüm format diye biliyorum ama araştırmak lazım
Formatı nasıl atacam ? Knk gerçekten beynim durdu şu an ne yapcam bilmiyorum
Mesaj otomatik birleştirildi:

Sıfırlama zaten format olarak geçmiyor mu?

Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Ahmet Can
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

kdrk0

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
83
İsim
Kadir
Steam
kdrRookie
Evet sabahtandir bütün slotları deniyorum çözüm yok

Aynı videoyi izledim ama videoyla ilgili hiçbir şey benim bilgisayarda yok
mesela olmayan nedir tam anlayamadım

kdrk0

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
83
İsim
Kadir
Steam
kdrRookie
Videoda olan hiçbir şey benim ekranda yok
sanırım bilgisayar ile aranız çok iyi değil hocam videodaki işlemi uygulamak için başka bir pc yardımı ile usb ye format bilgilerini falan yüklüyoruz sonra kendi kasanıza takıp biostan seçmeniz gerekiyor. Uğraşmamak için en iyisi bilgisayarcıya götürmek (tabi güvenilirse).

Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Ahmet Can
sanırım bilgisayar ile aranız çok iyi değil hocam videodaki işlemi uygulamak için başka bir pc yardımı ile usb ye format bilgilerini falan yüklüyoruz sonra kendi kasanıza takıp biostan seçmeniz gerekiyor. Uğraşmamak için en iyisi bilgisayarcıya götürmek (tabi güvenilirse).
Aynen öyle knk ama yakında bilgisayarcı yok sorun o kendin halletmem gerek

Bios ta USB görünmüyor bende yoksa telefondan bile atıp yüklerim de olmuyor

kdrk0

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
83
İsim
Kadir
Steam
kdrRookie
Aynen öyle knk ama yakında bilgisayarcı yok sorun o kendin halletmem gerek
Ben sana önceden kendi yaşadığım soruna göre cevap vermeye çalısıyorum bendede fare klavye gitmişti ne yaptıysam olmadı tek format yapamamıştım onunla çözülecektir büyük ihtimalle ama başka pc lazım.

Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Ahmet Can
Ben sana önceden kendi yaşadığım soruna göre cevap vermeye çalısıyorum bendede fare klavye gitmişti ne yaptıysam olmadı tek format yapamamıştım onunla çözülecektir büyük ihtimalle ama başka pc lazım.
İlla başka PC lazım değil mi ?

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
912,080
Üyeler
141,531
Son üye
leowen
Top Bottom