Neler Yeni

acill biosa giremiyorum

zeuskeydrop

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
293
İsim
Mert Aydınlı
ramlar 3200 mhz yapmak için biosa girmek istiyorum görüntü gelince del tuşuna basın diyolar ama monitöre görüntü geldiği zaman çoktan pc açılmış oluyor görüntü gelmeden basıyom ama yok masaüstüne geliyo yavaş açılsın diye hafızayı doldurdum 5 gb falan yer kaldı hızlı başlatma kapatım ama yok aynı pc açılmış oluyor

Kürşat K.

80+ Titanium
Dahası  
Reaksiyon skoru
14,826
İsim
Kürşat
İlgilendiği Kategoriler
Elektrik elektronik sistemleri - Bilgisayar Sistemleri - İnternet Hizmetleri Teknik Destek - Teknolojiye dair her şey
Instagram
kursat.kutukcu
Facebook
kursat.kutukcu.1
ramlar 3200 mhz yapmak için biosa girmek istiyorum görüntü gelince del tuşuna basın diyolar ama monitöre görüntü geldiği zaman çoktan pc açılmış oluyor görüntü gelmeden basıyom ama yok masaüstüne geliyo yavaş açılsın diye hafızayı doldurdum 5 gb falan yer kaldı hızlı başlatma kapatım ama yok aynı pc açılmış oluyor
Anakart nedir markası

Kürşat K.

80+ Titanium
Dahası  
Reaksiyon skoru
14,826
İsim
Kürşat
İlgilendiği Kategoriler
Elektrik elektronik sistemleri - Bilgisayar Sistemleri - İnternet Hizmetleri Teknik Destek - Teknolojiye dair her şey
Instagram
kursat.kutukcu
Facebook
kursat.kutukcu.1
Asus anakartlarda BIOS tuşu f2 dir

Kürşat K.

80+ Titanium
Dahası  
Reaksiyon skoru
14,826
İsim
Kürşat
İlgilendiği Kategoriler
Instagram
kursat.kutukcu
Facebook
kursat.kutukcu.1

Furkan²

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,827
İsim
Furkan
İlgilendiği Kategoriler
Kur'an_ı Kerim - Satranç - Piano - Tenis - Anime/Manga - Klasik Müzik - Felsefe - Krunker
f2 denedim yine olmadı
F2 ile alakalı bir durum yok zaten masaüstünde F2 ile giremezsin DEL ile BİOS'a gideceksin. Sorun tuş deği, BİOS pilini sök 15 DK sonra tekrar dene. Bu sorunu bazen anakartlarda çok fazla BİOS ayarı yapınca ya da BİOS'a girince yapıyor.

Furkan008

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
73
İsim
Furkan
ssd yi yada hard diskin bağlantısını sök direk atacak

zeuskeydrop

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
293
İsim
Mert Aydınlı

Kürşat K.

80+ Titanium
Dahası  
Reaksiyon skoru
14,826
İsim
Kürşat
İlgilendiği Kategoriler
Instagram
kursat.kutukcu
Facebook
kursat.kutukcu.1

Kürşat K.

80+ Titanium
Dahası  
Reaksiyon skoru
14,826
İsim
Kürşat
İlgilendiği Kategoriler
Instagram
kursat.kutukcu
Facebook
kursat.kutukcu.1
Top Bottom