Neler Yeni

Adata SU630'nun kronik sorunları nelerdir?

akıllı kuş

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,079
İsim
Cicikuş
Arkadaşlar herkes Adata su630 kronik sorunlu sorunlu hızları var veriler siliniyor falan dedi ama ben neredeyse 5 aydır kullanıyorum hiçbirini yaşamadım? üstelik saçma bir şekilde vadettiği değerlerin üstünde hızlar veriyor (crystal dismark ile baktım) ben allahın şanslı kulu falanmıyım :D
Mesaj otomatik birleştirildi:

yani bu sorunlar neler kim ne kadar zamanda yaşamaya başlamış böyle sorunları onları bilmek isterim

aydin.

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Arkadaşlar herkes Adata su630 kronik sorunlu sorunlu hızları var veriler siliniyor falan dedi ama ben neredeyse 5 aydır kullanıyorum hiçbirini yaşamadım? üstelik saçma bir şekilde vadettiği değerlerin üstünde hızlar veriyor (crystal dismark ile baktım) ben allahın şanslı kulu falanmıyım :D
@keremcnsz24 daha bilgili SSD konusunda.

melih abuaf

80+ Gold
En İyi Cevap
6
Kronik sorunlu değil. Alan herkes sorun yaşamıyor. Sorun yaşayanların sıralı okuma yazma hızları düşük çıkıyor.

akıllı kuş

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,079
İsim
Cicikuş
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Kronik sorunlu değil. Alan herkes sorun yaşamıyor. Ama kötü bir model, sıralı okuma yazma hızları düşük çıkıyor genelde.
bende ters tepti heralde bu olay. 520 okuması gerekirken 550 okuyor 450 yazması gerekirkende 490-500 çıkıyor

akıllı kuş

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,079
İsim
Cicikuş
Kronik sorunlu değil. Alan herkes sorun yaşamıyor. Sorun yaşayanların sıralı okuma yazma hızları düşük çıkıyor.
crystal dismark mı bozuldu acaba

Düşük okuma-yazma hızı.
bende neden verdiği değerlerin daha üstünde çıkıyor anlamadım hocam sebebi sizce nedir

şimdi vadettiği değerlerin üstünde veriyor diye konu açıp linç yiyeceğimi biliyorum o yüzden övmeyede korkuyorum :D

akıllı kuş

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,079
İsim
Cicikuş
Düşük okuma-yazma hızı.
um tam bunu söylediğim anda tekrar test yaptım ve 94 yazma hızı gördü anlamadım 1dk önce test yaptım 490-500 lerdeydi

heralde üst üste 4 defa test yaptığımdan bu kadar düşük çıktı

En İyi Cevap
1

Dahası  
Reaksiyon skoru
58
İsim
Ceremi Nicole

yani bu sorunlar neler kim ne kadar zamanda yaşamaya başlamış böyle sorunları onları bilmek isterim
riske girmeye değmez

Top Bottom