Neler Yeni

Adidas Runfalcon 3.0 Spor Ayakkabı 810 TL

Enivici Vokke

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,928
İsim
Abdullah Aydoğdu

Beyler N11'in bu %10'luk kuponunu kullanıp bir de Nays'tan %10 cashback alınca ayakkabı totalde 810 liraya geliyor ve numara seçeneği de bol.
Aslında satıcı 1 TL fiyatını arttırsa 150 liralık kupon kullanılabilir mağazanın. Totalde 45 lira daha ucuza gelir ama ben gene de bu şekilde siparişimi verdim şimdi benim şansıma indirim biter.
Ben gene de sizin için satıcıya mesaj atıp 1 lira zam yapmasını rica ettim 150 liralık kuponu kullanabilmemiz için. 800 liraya Lumberjack bile zor bulunuyor.
Logo kısmının yeşil olmasına bakmayın aşağıya video sallıyorum hiç kötü durmuyor.

Son düzenleme:

Alkameturkes

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
207
İsim
Alkame
Teşekkürler. Bu Nays ile peşin mi alınıyor papara filan gibi mi? Kredi kartını oraya tanımlayıp taksitli alışveriş oluyor mu?

HamsiKraker

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,371
İsim
Emre Yılmaz
Teşekkürler. Bu Nays ile peşin mi alınıyor papara filan gibi mi? Kredi kartını oraya tanımlayıp taksitli alışveriş oluyor mu?
Ben peşin diye biliyorum. İş bankasının papara gibi yükle harca uygulaması. Nays'ın içinde papara gibi sanal kart var. Oradan alışveriş yaparsan kampanyadan faydalanıyorsun. Onda da taksit seçeneği çıkmıyor zaten :/

Sherlockholmes12

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
466
İsim
Serhan emre
Çok sağlam bir ayakkabı değil bilgin olsun tabi sırf adidas giymek istiyorsan alabilirsin

Enivici Vokke

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,928
İsim
Abdullah Aydoğdu
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Çok sağlam bir ayakkabı değil bilgin olsun tabi sırf adidas giymek istiyorsan alabilirsin
800 liraya daha sağlam öneriniz var mıdır?
Geçen runfalcon 3.0 tr modelini almıştım.
Defo sebebiyle iade ettim. Rahatlık konusunda fiyatına göre bence en iyisi olabilir. 800 liraya ayakkabı yok.

Sherlockholmes12

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
466
İsim
Serhan emre
Marka takıntın yoksa bu her türlü daha iyidir

FatihC

80+
Benim de ilk araştırdığım buydu. Olmuyor. Banka kartı gibi düşünebilirsin. Aslında ben paylaşımlara Nays fiyatının yazılmasını doğru bulmuyorum. Herkes kullanmıyor çünkü. Niyeyse forumda alışkanlık oldu. Bence Nays fiyatı parantez içinde yazılmalı.

Ravyn

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
376
İsim
Adem Yılmaz
İlgilendiği Kategoriler
Oyun Teknoloji Eğitim Konu Dışı

Enivici Vokke

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,928
İsim
Abdullah Aydoğdu
Marka takıntın yoksa bu her türlü daha iyidir
Ben de bu ayakkabıyı gördüm ama hakkında birkaç yabancı youtuber dışında bilgi alınabilecek kimse yok. Siz kullandınız mı bu ayakkabıyı?

Dahası  
Reaksiyon skoru
103
İsim
Ayhan gener
Benim de ilk araştırdığım buydu. Olmuyor. Banka kartı gibi düşünebilirsin. Aslında ben paylaşımlara Nays fiyatının yazılmasını doğru bulmuyorum. Herkes kullanmıyor çünkü. Niyeyse forumda alışkanlık oldu. Bence Nays fiyatı parantez içinde yazılmalı.
paylaşımlarda naysın olması önemli naysı herkes kullana bilir o yüzden
Mesaj otomatik birleştirildi:

nays bildiğin papara gibi ama paparadan daha çok avantajları var uygulamayı kur hesabına at parayı al ürünü %10 geri ödeme geliyor maksimun 250 tl geri ödeme yapıyor her ay sıfırlanıyor bu göri ödemelimitin ben tüm faturaları naystan ödüyorum %5 geri ödeme alıyorusn hatta şöyle bir güzelliğide var hepsiburadadan şimdi al sonra öde kampanyasından 3 taksit ayyak kabı aldım 500 tl ye 3 ay takside Her Ay için 19 TL ekledi hepsi burada taksitleri naysla ödedim 16,5 TL geri ödeme aldım kısacası NAYS candır

overkill

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
151
İsim
Axl Rose
Kesinlikle katılıyorum, Nays'lı fiyat ayrıca belirtilmeli, çünkü herkeste Nays olup olmaması yanında aylık toplam 250 TL üst limit var zaten. Çok kolay doluyor bu tutar ve Nays indiriminin anlamı olmuyor.

Kısacası "100 TL (Nays'la 90 TL)" gibi bir başlık daha doğru geliyor.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
938,137
Üyeler
147,480
Son üye
Megel
Top Bottom