Neler Yeni

Adobe Photoshop un birden fazla versiyonunu kullanmış birisi var mı?

blackmage

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
30
İsim
Samet
Merhaba arkadaşlar programcılık kazandım hocamız adobe ps 2017 kullanıyor (daha hızlı diye) derste çok anlayamadım kendım araştırıp öğreneyim dedim güncel bir kaynak bulamadım eski kaynakta yıllar geçtiği için içimde şüphe bırakıyor ben gidip adobe ps 2020 kursu alsam 2017 kullanacağım bana faydası olur mu? ayrıca hocamız 2020 de kullanabilirsiniz ama verdiğim ödevi ben açamazsam sıkıntı olur dedi ondan da korkuyorum bilenlerin yazması dileğiyle

TwinCharger

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
451
İsim
YUSUF CAN
Twitter
peonwork
hocam hocanızla aynı sürümü kullanmanızı öneririm. biz de solidworks 2015 kullanmak zorunda kalmıştık. Hoca dosyayı açamadığında düşük not verebiliyor

blackmage

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
30
İsim
Samet
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
hocam hocanızla aynı sürümü kullanmanızı öneririm. biz de solidworks 2015 kullanmak zorunda kalmıştık. Hoca dosyayı açamadığında düşük not verebiliyor
bende o şekil düşündüm de diyorum ki 2017 versiyonunun kaynakları eski belki yeni trickler vardır o zaman olmayan 2020 kursu alsam udemy den bana 2017 yi öğretebilir mi?

TwinCharger

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
451
İsim
YUSUF CAN
Twitter
peonwork
bende o şekil düşündüm de diyorum ki 2017 versiyonunun kaynakları eski belki yeni trickler vardır o zaman olmayan 2020 kursu alsam udemy den bana 2017 yi öğretebilir mi?
inan bu konuda bilgim yok.

Top Bottom