Neler Yeni

Çözüldü✓ Afterburner overclock yaparken bilgisayar kitlendi

Wierotten

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
19
İsim
Berk UÇAN
Arkadaşlar afterburnerı kurcalarken yanlışkla clock hızını artırıp onayladım ama bilgisayar kitlendi ne yapmam lazım

Ekler

• 20240802_160016.jpg
    20240802_160016.jpg
    1.5 MB · Hit: 13

favianx

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
8
İsim
Alperen Mol
Arkadaşlar afterburnerı kurcalarken yanlışkla clock hızını artırıp onayladım ama bilgisayar kitlendi ne yapmam lazım
Aynı sorunu bende yaşıyordum bilinçsiz herşeyi fullemekten oluyor bilgisayarı güç düğmesinden kapatın açın düzelir.

Wierotten

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
19
İsim
Berk UÇAN
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Aynı sorunu bende yaşıyordum bilinçsiz herşeyi fullemekten oluyor bilgisayarı güç düğmesinden kapatın açın düzelir.
Kapatıp açarken ekran kartıma herhangi bir zarar gelmez değil mi?

ProCoup

80+ Bronze
kartın çıkacağı maksimum Hız vardır bu msı afterburnerde belirtilmediği için kitlenyor. kartın markasına ait yazılımı varsa oradan overclock yapabilirsiniz. Ancak bilmiyorsanız uğraşmayın derim 2-3 fps için değmez.

Wierotten

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
19
İsim
Berk UÇAN
kartın çıkacağı maksimum Hız vardır bu msı afterburnerde belirtilmediği için kitlenyor. kartın markasına ait yazılımı varsa oradan overclock yapabilirsiniz. Ancak bilmiyorsanız uğraşmayın derim 2-3 fps için değmez.
Amacım overclock yapmak değildi birazcık kurcalayım dedim bunlar nedir diye sonra kitlendi

Wierotten

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
19
İsim
Berk UÇAN
Bilgilendirdiğiniz için teşekkür ederim, kapatıp açınca düzeldi

Top Bottom