Neler Yeni

Age of History 2 açılmıyor

Dahası  
Reaksiyon skoru
40
İsim
Cihan Kurubaş
Oyunu önceden sorunsuz şekilde açıp oynuyordum fakat şimdi indirdiğimde oyuna giremiyorum. Oynaya basıyorum, giriyor olarak gözüküyor ama kısa süre sonra tekrardan oynaya dönüyor tuş ve oyuna girmiyor. Javayı indirdim, intel uygulamasını indirip tüm yazılımlarını güncelleştirdim ama yine de açılmıyor oyun. Ne yapmak lazım?

Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
TeoZah
İlgilendiği Kategoriler
Futbol, Yüzme,
Oyunu önceden sorunsuz şekilde açıp oynuyordum fakat şimdi indirdiğimde oyuna giremiyorum. Oynaya basıyorum, giriyor olarak gözüküyor ama kısa süre sonra tekrardan oynaya dönüyor tuş ve oyuna girmiyor. Javayı indirdim, intel uygulamasını indirip tüm yazılımlarını güncelleştirdim ama yine de açılmıyor oyun. Ne yapmak lazım?
AOH2 modlu olanımı oynuyorsun? Bahsettiğim gibi modlu olanı oynuyorsan java kurman gerekli diye biliyorum.

Dahası  
Reaksiyon skoru
40
İsim
Cihan Kurubaş
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
AOH2 modlu olanımı oynuyorsun? Bahsettiğim gibi modlu olanı oynuyorsan java kurman gerekli diye biliyorum.

Hiçbir mod kurmadım oyuna, direkt indirip oynadım. Ama yine de java linki atar mısınız, ben indirdim ama doğru olanı mı indirdim bilmiyorum.

Dahası  
Reaksiyon skoru
19
İsim
Melis Korkmaz
Instagram
MelisKorkmazki
Hiçbir mod kurmadım oyuna, direkt indirip oynadım. Ama yine de java linki atar mısınız, ben indirdim ama doğru olanı mı indirdim bilmiyorum.
Oyun bende sorunsuz çalışıyor. Ama sana yardımcı ola bilirim:
1) steamden oyunun dosya bütünlüyünü doğrulatın.
2)internette ingilizce sorununu aratın Aoh2 resmi sunucusunda illah vardır bunu yaşayan...
3) 3 ü unuttum
4)dmden yaz dosyaları atayım

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
975,560
Üyeler
154,252
Son üye
Menhera
Top Bottom