Neler Yeni

ağırlık kaldırırken yaşadığım garip sorun

aikeytia

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
167
İsim
anonim
merhaba arkadaşlar eskiden fitness ile uğraşıyordum sakatlık geçirdim iyileştim ve değişmek istediğim için yeniden başladım ama şöyle ki eskiden geçirdiğim sakatlık çok zorlamam nedeniyle karnım düşmüştü bugün yine biceps çalışırken eskiden yaşadığım sakatlığa çok benzer bir şey hissettim kolumda ve hemen bıraktım ağırlıkları aslında daha fazla kaldırabilirim ama biraz daha kaldırsam kaslarım iflas edecek gibi oluyor neden böyle oluyor eğer kaldırırsam gerçekten iflas eder mi lütfen yardım edin

Furkan Karagülle

80+ Platinum
En İyi Cevap
4
Dahası  
Reaksiyon skoru
17,980
İsim
Furkan Karagülle
İlgilendiği Kategoriler
Astronomi, Uzay, Bilim, Fizik, Kimya, Biyoloji, Matematik, Geometri, Elektromanyetizma, Kuantum Fiziği, Parçacık Fiziği, Nükleer Fizik, Astrofizik, Yapay Zeka, Teknoloji, Elektrik ve Elektronik, İnsan Beyni, Mekanik, Elektrikli Otomobiller, İçten Yanmalı Otomobiller, Motosikletler, Jet Motorları, Roket Motorları, Uçaklar, Uzay Mekikleri, Kitaplar, Filmler, Diziler, Psikoloji, Felsefe, Akustik ve Elektro Gitar, Arduino, Python, Java, Javascript, Pascal, PHP, Fortran, C, C#, C++, Bilgisayar Yazılımları ve Bilgisayar Donanımları, Windows İşletim Sistemleri, Linux İşletim Sistemleri ve Dağıtımları, macOS İşletim Sistemleri, Laptoplar, Telefonlar, Apple Ürünleri, Kameralar, Fotoğraflar, Borsa, Yatırım, Kripto Para, Fitness, Kalistenik..
Instagram
_furkan.krgl_
Steam
(1021294255)
Twitter
FurkanKrgle
Facebook
furkan.karagulle.7399
Discord
furkankaragulle#1763
Reddit
reddit.com/user/Complete-Flow9113
Fazla ağırlık yerine set ve tekrar sayılarını arttırmanızı öneririm.

trenboloneren

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,118
İsim
Eren İlker Ağar
İlgilendiği Kategoriler
Fitness
Instagram
@eren__agar
Steam
1075812335
Discord
eren21601#7919
Reddit
eren21601
merhaba arkadaşlar eskiden fitness ile uğraşıyordum sakatlık geçirdim iyileştim ve değişmek istediğim için yeniden başladım ama şöyle ki eskiden geçirdiğim sakatlık çok zorlamam nedeniyle karnım düşmüştü bugün yine biceps çalışırken eskiden yaşadığım sakatlığa çok benzer bir şey hissettim kolumda ve hemen bıraktım ağırlıkları aslında daha fazla kaldırabilirim ama biraz daha kaldırsam kaslarım iflas edecek gibi oluyor neden böyle oluyor eğer kaldırırsam gerçekten iflas eder mi lütfen yardım edin
Bahsettiğin şeyi tam anlamadım dostum yardımcı olmayı çok isterim biraz daha iyi açıklarsan

ysf0

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
116
İsim
Yusuf
Bahsettiğin şeyi tam anlamadım dostum yardımcı olmayı çok isterim biraz daha iyi açıklarsan
Hocam benim sol kolumun dirsek kısmının iç sağ tarafı agirlik kaldırırken kasiliyor gibi oluyor sizce neden?
Mesaj otomatik birleştirildi:

Sadece kaldırırken oluyor diğer türlü sıkıntı olmuyor

3 gün önce başladı, dün de vardı, günlük yaşantımda hiç etkilemiyor sadece agirlik kaldırırken oluyor

trenboloneren

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,118
İsim
Eren İlker Ağar
İlgilendiği Kategoriler
Fitness
Instagram
@eren__agar
Steam
1075812335
Discord
eren21601#7919
Reddit
eren21601
Hocam benim sol kolumun dirsek kısmının iç sağ tarafı agirlik kaldırırken kasiliyor gibi oluyor sizce neden?

Sadece kaldırırken oluyor diğer türlü sıkıntı olmuyor

3 gün önce başladı, dün de vardı, günlük yaşantımda hiç etkilemiyor sadece agirlik kaldırırken oluyor
Birçok nedeni olabilir dostum zorlamamaya çalış sen yinede

• Beğen
Reaksiyonlar: ysf0
Top Bottom