Neler Yeni

Ağız bakım suyunu doğru mu kullanıyorum?

Revntron

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
622
İsim
Serdar BULUT
Arkadaşlar merhaba listlerine ağız bakım suyunu almıştım kampanyalı diye bugün kullandım ama 30 sn çalkalayın diyor normalde ben anca 10 sn falan tutabildim dilimi fena yaktı ve kullandıktan sonra huylanıp ağzımı suyla çalkaladım sonrasında su içtim bir sıkıntı olur mu? Doğru kullanımı nasıl olmalı dili bu kadar yakıyor mu normalde? Kullandıktan ne kadar süre sonra yemek içmek gerek? İnternette tam bilgi bulamadım. Kullanan arkadaşlar bilgilendirirse sevinirim.

Hiko335

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
670
İsim
Hikmet Çalı
Arkadaşlar merhaba listlerine ağız bakım suyunu almıştım kampanyalı diye bugün kullandım ama 30 sn çalkalayın diyor normalde ben anca 10 sn falan tutabildim dilimi fena yaktı ve kullandıktan sonra huylanıp ağzımı suyla çalkaladım sonrasında su içtim bir sıkıntı olur mu? Doğru kullanımı nasıl olmalı dili bu kadar yakıyor mu normalde? Kullandıktan ne kadar süre sonra yemek içmek gerek? İnternette tam bilgi bulamadım. Kullanan arkadaşlar bilgilendirirse sevinirim.
Hocam ben yatmadan önce 30 saniye bütün ağzımın içinde çalkalıyorum. Sonrasında suyla çalkalamıyorum.

Revntron

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
622
İsim
Serdar BULUT
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Hocam ben yatmadan önce 30 saniye bütün ağzımın içinde çalkalıyorum. Sonrasında suyla çalkalamıyorum.
Kullandıktan tam ne kadar süre sonra yemek yemeliyiz hocam?

Splixson

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
788
İsim
Furkan ŞENGÜL
ben sabah dişelerimi fırçaladıktan sonra yapabildiğim kadar yapıyorum, tükürüyorum, ve sulu ile çalkalayıp su içiyorum
gayette temiz oluyor

Ciri

80+ Gold
En İyi Cevap
6
Dahası  
Reaksiyon skoru
32,291
İsim
.
İlgilendiği Kategoriler
Sistem Toplama, PC Oyunları
Ağzı dili yakar normal, naneli sonuçta. Ben 40-45 saniye çalkalıyorum. Acılığı geçiyor çalkaladıkça.

Gloxy

80+ Bronze
dili yakması normal çok sık kullanmanızı önermem normal durumlar için haftada 1-2 kere öneriliyor diş hekiminiz önermediysede kullanmanızı önermem diş ipi veya arayüz fırçası ve diş fırçası yeterli oluyor zaten rahatlıkla

Revntron

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
622
İsim
Serdar BULUT
dili yakması normal çok sık kullanmanızı önermem normal durumlar için haftada 1-2 kere öneriliyor diş hekiminiz önermediysede kullanmanızı önermem diş ipi veya arayüz fırçası ve diş fırçası yeterli oluyor zaten rahatlıkla
Ağız ferahlığı ve koku için almıştım ama dediğiniz gibi çok kullanmayacağım içerisinde alkol flor gibi maddeler gözüküyor

BixiBlake

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,225
İsim
Lokman Doğan
suyla yıkama ağzını

Revntron

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
622
İsim
Serdar BULUT
ben sabah dişelerimi fırçaladıktan sonra yapabildiğim kadar yapıyorum, tükürüyorum, ve sulu ile çalkalayıp su içiyorum
gayette temiz oluyor
Ne kadar süre sonra yiyip içmeliyiz?
Mesaj otomatik birleştirildi:

suyla yıkama ağzını
İlk kez kullandım bi 10-15 sn tuttum aslında yavaş yavaş yakma etkisi gidiyor ama yinede içindeki alkolü fazla bekletince ağızdaki tat alma duyusunu bozuyor diye bi yerde okumuştum fazla tutmak istemedim o yüzden

EmirhanBayramFK

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
561
İsim
Emirhan Bayram
İlgilendiği Kategoriler
Yurt İçi Alışverişler-E-Ticaret-Pazaryerleri-Tüketici Hakem Heyetleri-Donanım/Yazılım
30 saniye çalkala yeterli suyla tekrar gargara yapmana gerek yok. Kullandıkça alışıyorsun. Günlük kullanıma uygundur.

Revntron

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
622
İsim
Serdar BULUT

EmirhanBayramFK

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
561
İsim
Emirhan Bayram
İlgilendiği Kategoriler
Yurt İçi Alışverişler-E-Ticaret-Pazaryerleri-Tüketici Hakem Heyetleri-Donanım/Yazılım
25 30 dakika bir şey içilmemesi öneriliyor. Ben içip yiyorum genelde içtiğim şeylerin tadı kötü geliyor sadece

Gloxy

80+ Bronze
Ağız ferahlığı ve koku için almıştım ama dediğiniz gibi çok kullanmayacağım içerisinde alkol flor gibi maddeler gözüküyor
Genellike diş eti iltihapları gibi durumlarda sık kullanılıyor. O yüzden ağız mukozasını tahriş edebiliyor ve içinde asit olduğu için diş minesinede zarar verebiliyor. Kullanıldıktan sonra etkisinin devam edebilmesi için 30 dk kadar bişey yiyip içmemen gerekiyor. Anladığım kadarıyla bi rahatsızlığın yok o yüzden günü gününe kullanmanı tavsiye etmem benim dişçi arkadaşım bana önermemişti seninde haberin olsun istedim

Top Bottom