Neler Yeni

Ağrı varken kas çalışmaya devam etsem sıkıntı olur mu?

Dahası  
Reaksiyon skoru
123
İsim
dom sathanas
tekrardan evde spor yapmaya başladım genel olarak göğüs ve sırt çalışıyorum. sorum şu göğüs çalıştığım gün sonrası her yerim ağrımasına rağmen kavgaya karışmıştım ve şuan kollarım fecii ağrıyor. çalışmak istiyorum fakat bir sıkıntı olur mu?

''Wolfred!ghT

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,419
İsim
''Wolfred!ghT
tekrardan evde spor yapmaya başladım genel olarak göğüs ve sırt çalışıyorum. sorum şu göğüs çalıştığım gün sonrası her yerim ağrımasına rağmen kavgaya karışmıştım ve şuan kollarım fecii ağrıyor. çalışmak istiyorum fakat bir sıkıntı olur mu?
Bir kaç gündür çalışıyorum.
Her gün çalışıyordum.Ağrısı oldu.Kollarımı dümdüz uzatmıyordum.Bugün iyi dinlenmiş olacam ki geçti.
İki günde bir çalışıyorum artık.Kasların dinlenmesi lazım hocam.
Kaslar bilinenin aksine çalışırken değil,dinlenirken gelişiyormuş.
Şuan bence çalışmayın.Gidin dinlenin.Ağrı ile çalışırsanız pek verim alamazsınız.
Bu arada Bir YT kanalından falan mı çalışıyorsunuz yoksa spor salonlarında görüp bildiğiniz hareketlere mi çalışıyorsunuz?
Bende bu konularda biraz acemiyim.Bilgilerinizden faydalanmak isterim.

Berke Fitness

80+ Bronze
Sikinti olmaz calismaya devam edebilirsin hatta daha iyi olur

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
988,963
Üyeler
156,410
Son üye
eminhann
Top Bottom