Neler Yeni

AIDA 64 Sıcaklık Sonuçları

ysuflix

80+ Gold
kasa tozlardan arındıysa ve soğutucu değiştiyse anlarsın. soğutucu farklı takılcak zaten.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Zaten başlarında duracam duramazsam zamanım olmassa o yüzden sana soru sordum durarsam tek tek bakacam temizliği macununa
inan bu teknisyene hata yaptırır yapmaman daha iyi. benimde işim bu müşterim başımda dursun istemem rahat hissetmem çalışırken. kimse istemez.

kaanxmia

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
18
İsim
Kaan
kasa tozlardan arındıysa ve soğutucu değiştiyse anlarsın. soğutucu farklı takılcak zaten.
Temizliği anladım da macunu yaptıklarını nasıl anlıcam

inan bu teknisyene hata yaptırır yapmaman daha iyi. benimde işim bu müşterim başımda dursun istemem rahat hissetmem çalışırken. kimse istemez.
Haklısın ama yaşadığım şehir şartları parça çalınması v.b durumdan korkuyorum olmadı durmam başlarında başka yerde otururum sende haklısın

ysuflix

80+ Gold
macunu değiştiğini anlayamazsın. işten anlayan bi teknisyense zaten soğutucuyu değiştirirken macun sürüceğini bilir bunu bilmeyen bilgisayarcı bilgisayarcı değildir.

o zaman dükkanda bekle başka cihaz yoksa sırada

kaanxmia

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
18
İsim
Kaan
macunu değiştiğini anlayamazsın. işten anlayan bi teknisyense zaten soğutucuyu değiştirirken macun sürüceğini bilir bunu bilmeyen bilgisayarcı bilgisayarcı değildir.

Anladım çok teşekkür ederim yardımınız için hayırlı akşamlar

Bu arada attığınız macunu Sizde mi o sayfadan aldınız sahte fln olmama güvenilirlik açısından soruyorum

ysuflix

80+ Gold
yok sahte çıkmaz bende amazondan aldım. iyi akşamlar rica ederim.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
907,043
Üyeler
140,752
Son üye
aslanemir123
Top Bottom