Neler Yeni

AİDATSIZ KREDİ KARTI

AggY

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
145
İsim
umut
elimde akbankın axes platinum kredi kartı var. şimdi garantiyede başvurdum oda onaylandı. bu kartların ayrı ayrı yıllık aidatı 450 500 tl kart geldikten bi süre sonra iki bankayı arasam aidatsız karta geçmek istiyorum diye. verirlerimi bi ara internetten vermek zorundalar diye okumuştum. emin değilim verirselerde limitte bi düşüş felan yaparlarmı aynımı kalır yoksa.

Rosita

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,329
İsim
Musa
İlgilendiği Kategoriler
Elektronik
platinium kartların limitleri daha yüksek oluyor

• Beğen
Reaksiyonlar: AggY
Dahası  
Reaksiyon skoru
16
İsim
Mehmet
Onu iptal edip aidatsız kart verirler o konuda sorun çıkmaz ama aidatsız kartlar genelde taksit yapmıyor veya daha az taksit yapıyor. Puan da kazanamıyorsunuz, kampanyalara dahil olamıyorsunuz vs.

Freix

80+ Bronze
elimde akbankın axes platinum kredi kartı var. şimdi garantiyede başvurdum oda onaylandı. bu kartların ayrı ayrı yıllık aidatı 450 500 TL kart geldikten bi süre sonra iki bankayı arasam aidatsız karta geçmek istiyorum diye. verirlerimi bi ara internetten vermek zorundalar diye okumuştum. emin değilim verirselerde limitte bi düşüş felan yaparlarmı aynımı kalır yoksa.
Tehdit edince kesiyorlar aidatı biz öyle yapıyorduk. Tabi aylık kullanımın yüksekse direkt olarak da aidatı iptal edebiliyorlar. Bazen + taksit kampanyasından yararlanamıyorsun başka dezavantajını görmedim.

AggY

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
145
İsim
umut
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
anladım hocam yani aidatsızı vermek zorundalar ama önce elimdekinin aidatını sildirmeye çalışım zorlayarak yoksa iptal ettirip aidatsızı alim

TeknoPiyon

80+ Gold
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,645
İsim
ArtiAnius
İlgilendiği Kategoriler
Teknoloji Haberleri
platinium kartların limitleri daha yüksek oluyor
Alakası yok limit olayının senin kredi notunla alakası var platinium kartların genel olarak sadece kampanyalardaki oranı çok yüksek şuan diyelim 80k limitin var normalde ama banka sana 20 veriyor bankaya gidip ben 80 istiyorum dersen yukseltiyolar
Mesaj otomatik birleştirildi:

Tehdit edince kesiyorlar aidatı biz öyle yapıyorduk. Tabi aylık kullanımın yüksekse direkt olarak da aidatı iptal edebiliyorlar. Bazen + taksit kampanyasından yararlanamıyorsun başka dezavantajını görmedim.
Harcama bazlı olarak aidatı örneğin 5000-6000 harcama yaparsan tek ayda iptal ridyolar

Enpara axess free bonus trink gibi aidatsiz kartlardan alabilir

free ye geçsem limit düşermi düşüremiyorlar diye biliyorum ama
+ Taksit kampanyaları olmuyor sadece

SemihÖzdoğdu

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
687
İsim
Semih
Garanti bonus 354 Tl aidat almıştı. 6 Ay kalma sözüne 200 bonus verelim dediler çok zorlamama rağmen. İptal ettirdim akbank free başvurusunda bulundum.

BabaVoss7

80+ Silver
şahsen bana görede almamlılar ama almayıncada bir bedeli oluyor haliyle. şahsen bir yıl içinde taksitti oydu buydu derkn kart sayesinde 300-500 den fazla kar ediyorum totale bakarsak. o yüzden pek acımıyorum o paraya. o olmasa çopu şeyi alamıcam çünkü maalesef trde...

Freix

80+ Bronze
Alakası yok limit olayının senin kredi notunla alakası var platinium kartların genel olarak sadece kampanyalardaki oranı çok yüksek şuan diyelim 80k limitin var normalde ama banka sana 20 veriyor bankaya gidip ben 80 istiyorum dersen yukseltiyolar

Harcama bazlı olarak aidatı örneğin 5000-6000 harcama yaparsan tek ayda iptal ridyolar

Aidatı çektiklerinde arayıp kartı iptal edin fln diyorduk iptal işlemi onayaladıktan sonra geri arayıp isterseniz aidat miktarını kartınıza bonus olarak yatıralım fln diyorlardı. Son birkaç senedir böyle oluyordu şimdi harcama limitlerinden dolayı komple kaldırdılar. Artık nasıl olur bilemiyorum.

Rosita

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,329
İsim
Musa
İlgilendiği Kategoriler
Elektronik

Hocam bende 5 6 tane kredi kartı vardır platinium kartların limiti 100bin civarı diğer 2 banka da düz kartın limiti 10bin tl

AggY

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
145
İsim
umut
Hocam bende 5 6 tane kredi kartı vardır platinium kartların limiti 100bin civarı diğer 2 banka da düz kartın limiti 10bin TL
hocam ilk başvuruken platinum fazla limit verirde freeye geçerken limit düşüremez diye biliyorum

nurettinsevinc

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
389
İsim
Nurettin Sevinç
elimde akbankın axes platinum kredi kartı var. şimdi garantiyede başvurdum oda onaylandı. bu kartların ayrı ayrı yıllık aidatı 450 500 TL kart geldikten bi süre sonra iki bankayı arasam aidatsız karta geçmek istiyorum diye. verirlerimi bi ara internetten vermek zorundalar diye okumuştum. emin değilim verirselerde limitte bi düşüş felan yaparlarmı aynımı kalır yoksa.
Aidatsız kart verirler sorun olmaz ama taksit imkanı daha az oluyor diye hatırlıyorum. Bende eskiden akbank maaş müşterisiyken axess kart almıştım. Maaş başka bankaya geçince aidat kesmeye başladılar. Ama arayınca iptal ediyorlar.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
935,909
Üyeler
147,036
Son üye
cetintrt
Top Bottom