Neler Yeni

Aileme bilgisayar aldırmak istiyorum.

tarikko

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Tarık
Merhaba arkadaşlar. Aileme bilgisayar aldırmak istiyorum. Durumumuz orta halli. Benden iki yaş küçük kız kardeşime tablet aldılar hatta telefon aldılar ve LGS sınavına girmeden 2 yıl önce aldılar. Bana LGS sınavına girdikten sonra bir telefon aldılar. Aileme şu ana kadar fazla para harcatmadım ancak artık bir bilgisayar istiyorum. Arkadaşlarımla oyun oynamak istiyorum. İstediğim bilgisayar 15K TL en fazla. Evde ortak aile bilgisayarı var ancak RAM 2 GB falan. Yükseltme ile falan uğraşmak istemiyorum zaten yükseltme yapsak her şey değişmeli. Üstümdeki t-shirtler en az 6-7 yıllık, modası geçmiş t-shirtler. O derece fazla para harcatmadım. Ancak kardeşim Sephora, Gratis gibi mağazalardan gereksiz ürünler alıyor, dünyanın parasını gömüyor. Bana bilgisayar alacaklarını hiç düşünmüyorum çünkü derslerim orta halli. Bilgisayar aldırmak için önerilerinizi beklerim. (Git çalış al gibi şeyler görmek istemiyorum, çalışarak almak istesem zaten çalışırım.)

emreBeoa

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,610
İsim
Emre siyah
bu ailene bağlı aileni ve ailenin huyunu bilmeden bir şey diyemeyiz git çalış al uğraşma

emreBeoa

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,610
İsim
Emre siyah
Dahası  
Reaksiyon skoru
64
İsim
Uğur ceylan
Bu nasıl bir konu arkadaş ya . Kendini kaçırtılmış süsü ver aildenden 20k fidye talep et . Hem diyorsun aileme masraf ettirmek istemiyorum hem diyorsun çalışarak almam . Yok sana bilgisayar filan yürü git odana .

Bu nasıl kafa bu nasıl konu hem çalışmak istemiyorsun hemde ailene bilgisayar aldırmak istiyorsun yok öyle şey arkadaş çalışıp alacaksın bilgisayarı çalışmayacağım diyorsun ya eşşek gibi çalışacaksın bu hayatta çalışmadan hiçbir şey elde edemezsin sen şimdiden böyleysen daha çok zor olacak hayat senin için.

Starlex

80+ Bronze
Bu gece sana gökten para gelecek onlarla alırsın kendine pc diyorsunki sen hem ayranım dökülmesin ...

Top Bottom