Neler Yeni

Aileme yük olmuş gibi hissediyorum

Dahası  
Reaksiyon skoru
12
İsim
Eymen Efe Demir
Eski bir laptop um vardı ve onu 3000 TL'ye sattım şimdi bilgisayar alacağım monitörle beraber toplam 20 bin TL ediyor ve babam alacağını söyledi maddi durumumuz da sıkıntı yok para var yani ama sebepsizce babama yük olmuş gibi hissediyorum ve hüzünleniyorum içimden almamam gerektiğini söylüyorum sebepsizce babama bilgisayar aldırmak ne kadar doğru

wooPerx

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
Mert yıldırm
Eski bir laptop um vardı ve onu 3000 TL'ye sattım şimdi bilgisayar alacağım monitörle beraber toplam 20 bin TL ediyor ve babam alacağını söyledi maddi durumumuz da sıkıntı yok para var yani ama sebepsizce babama yük olmuş gibi hissediyorum ve hüzünleniyorum içimden almamam gerektiğini söylüyorum sebepsizce babama bilgisayar aldırmak ne kadar doğru
Dostum gücün varsa al derim sıkıntı etme ilerde çalışır halledersin babana yardimcı olursun bazı konularda
Mesaj otomatik birleştirildi:

20 yaşıma giricem sağolsun bilgisayarı babam aldı bende senin gibi düşündüm ilerde çalışıp ödedim babam istemesede zaten durumun zamanın varken al derim ilerde telafi edersin bir şekilde rahat ol

• Beğen
Reaksiyonlar: Shaw
Dahası  
Reaksiyon skoru
12
İsim
Eymen Efe Demir
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Dostum gücün varsa al derim sıkıntı etme ilerde çalışır halledersin babana yardimcı olursun bazı konularda
Mesaj otomatik birleştirildi:

20 yaşıma giricem sağolsun bilgisayarı babam aldı bende senin gibi düşündüm ilerde çalışıp ödedim babam istemesede zaten durumun zamanın varken al derim ilerde telafi edersin bir şekilde rahat ol
lise 2 ye gidiyorum ileride öderim dediğin gibi teşekkürler içimi ferahlattın

FurkanIIy

80+ Bronze
Böyle düşünüyor olman hoş bir şey bence. Fakat kendini daha da üzmemek için şunu yapabilirsin: İlerleyen zamanlarda, babana bir hediye alırsın ve ödeşmiş olursunuz. Aynı değerde olmak zorunda değil. Ben ne babalar gördüm, adam 40 yaşına gelmiş hayatında bir defa iyi ki varsın diyeni olmamış. Babanı mutlu ediyor olman onun için en büyük hediye bence. Bunun haricinde cüzdan, saat, kemer falan bir şeyler hediye edilebilir.

Top Bottom