Neler Yeni

Aim im çok kötü

crazyboy40

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,555
İsim
Samet Kaya
Arkadaşlar bu zamana kader fps oyunlarıyla çok haşır neşir olmadım fps oynadığım oyunlar da hikayeli call of duty serileri ve battlefield serileri gibi oyunlardı son 4 aydır fps oynamaya başladım ama aim im olsun el çabukluğum olsun çok kötü en basit örnek valaront ı betadan çıktığı günden beri oynuyorum il rütbem bronz 3 tü gerek sonra oynadığım takımların saçmalaması troll ve çoğu sebepten ötürü demir 2 oldum aslında takımlar ne kadar kötü olursa olsun taşımalıyım hissi var içimde bazen oyunlarda gelip flame atıyolar falan moralim çok bozuluyor arkadaşlarla girdiğimizde ise kolsuz muamelesi görüyorum lütfen biri bana olur bir yol göstersin artık bu durm moralimi çok bozuyor oyunlardan soğudum.
Knk mouse çok önemli iyi mouse olmalı sonra hellian TV nin aim geliştirme videosunu izle arkadaşım Supreme oldu öyle ama hepsini yap yaptıktan sonra da bi el reko gir pekişti

EnGin-San

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
165
İsim
Engin Erden
Instagram
ngnrdn78
Steam
327249586
FPS oyunlarında nasıl oynamalısın anlamında bilgiyi kastettim, ne zaman hangi hareketi yaparsan daha etkili olursun diye ve ayrıca nasıl aim'ini geliştirebilirsin diye.
Knk aynı şekilde dediğin gibi düşünüyorum ama harekete geçince olmuyor elim ayağıma dolaşıyor

Ubydlh

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
141
İsim
Ubeydullah

Kaan ÇABUK

80+ Titanium
En İyi Cevap
1
Knk mouse çok önemli iyi mouse olmalı sonra hellian TV nin aim geliştirme videosunu izle arkadaşım Supreme oldu öyle ama hepsini yap yaptıktan sonra da bi el reko gir pekişti
Aynen. Onu izledim bende.

Ubydlh

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
141
İsim
Ubeydullah
Aynı.Net aynı ama R6 tabii ki taktik olmadan da olmaz.
r6'da taktik var ve ben r6 oynamaya başladığımda aimden dolayı bi şok geçirmiştim diğer fps oyunlarında bunu yaşamadım ama cs ile r6 arasında her geçişimde yaşadım

EnGin-San

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
165
İsim
Engin Erden
Instagram
ngnrdn78
Steam
327249586
Beyler cs go da aim im düzelirse valorant da da düzelicek mi iki oyunun recoil olayları falan farklı gibi
Mesaj otomatik birleştirildi:

Yani cs de hiç yoktan spray ataniliyorum ama valorantta o da yok

Ak'f

80+ Bronze
Beyler cs go da aim im düzelirse valorant da da düzelicek mi iki oyunun recoil olayları falan farklı gibi
Csde aimini sıfırdan inşa edeceksin 2 aya normal-düşük seviyede aimin olur.Valorant da recoil dediğimiz olay neredeyse olmadığından dolayı spray konusunda bir sorunun olmaz ancak reflekslerin ve aimin gelişeceği için tepkime süreni aşağıya çekersin ve adam öldürme oranın artar.

Top Bottom