Neler Yeni

AJAZZ AK 992 İndirimde🔥

Dahası  
Reaksiyon skoru
124
İsim
Ahmet Berat AĞCA
Merhaba arkadaşlar.
Sitelerde volta atarken denk geldim Amazon da Ajazz ak992 ufak bir miktarda indirime girmişti ihtiyacı olan varsa göz atabilir (bende yakın zamanda sipariş verdim gelmesini bekliyorum )
İsmi yavaşa tan TR de de yayılmaya başlayan "CUSTOM KLAVYE" furyasına girmek için güzel bir nokta sayılır.

Kargo ve Gümrük ücreti var! Prime ınız varsa ciddi kar sağlar.

ChristianSerratos

80+ Bronze
1964TL geliyor

jouly

80+ Bronze
Merhaba arkadaşlar.
Sitelerde volta atarken denk geldim Amazon da Ajazz ak992 ufak bir miktarda indirime girmişti ihtiyacı olan varsa göz atabilir (bende yakın zamanda sipariş verdim gelmesini bekliyorum )
İsmi yavaşa tan TR de de yayılmaya başlayan "CUSTOM KLAVYE" furyasına girmek için güzel bir nokta sayılır.

Kargo ve Gümrük ücreti var! Prime ınız varsa ciddi kar sağlar.

bana bu tarz kırmızı switch klavye lazım switchi hangi renk? bir de siyah sarı olanı alınır mı?

Dahası  
Reaksiyon skoru
124
İsim
Ahmet Berat AĞCA
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
bana bu tarz kırmızı switch klavye lazım switchi hangi renk? bir de siyah sarı olanı alınır mı?
Birden fazla varyantı var. Mavi ve Kırmızı şeklinde ilanın sonunda ve sayfanın altında yazıyor. Bi tık daha ucuz olanlar LUBE suz standart klavye gibi geliyor.
Siyah olan Brown Switch ile geliyor lube ile alakalı bir şey yazmamışlar.
Alınır mı sorusuna net bir cevabım yok çünkü adam gibi incelemesi çok az. Ben bir risk alıp sipariş verdim bakalım ne çıkacak (Yeşil switchleri olan)

Top Bottom