Neler Yeni

Ajazz AK820 PRO mu ASUS ROG STRIX Scope TKL Deluxe Cherry MX Red Switch mi ?

dogukank2

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Doğukan Kara
Merhabalar, bu iki ürün arasında kaldım. Ajazz 2990 TL - Asus 2470 lira. Fiyat farkına değer mi ? ajazz ingilizce klavye olması biraz düşündürdü.

Teykage

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
358
İsim
Yağız Berk Özel
burada da vergi ile aynı ücrete geliyor
2700e geliyor hocam.
1711108933448.png

samaras00

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,397
İsim
veli gok
İlgilendiği Kategoriler
TEKNOLOJİ
Switchlerini sen secebiliyorsun
prime yoktu bende ondan sizde daha uygun gözüküyormuş. Amazondan alınan klavye de switch'leri ne olarak gönderiyorlar bilginiz var mı ? Bir de Asus'un red switchlerle arasında ki farkı biliyor musunuz ?

Teykage

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
358
İsim
Yağız Berk Özel
prime yoktu bende ondan sizde daha uygun gözüküyormuş. Amazondan alınan klavye de switch'leri ne olarak gönderiyorlar bilginiz var mı ? Bir de Asus'un red switchlerle arasında ki farkı biliyor musunuz ?
Asus Cherry switchler kullanıyor. 2024 yılında aşırı dandik bir switch yay ve çift tıklama sorunu çok. Hotswap olmadığı için değiştiremezsiniz klavyedeki switchleri.

Oğuzhan'

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
188
İsim
Oğuzhan
Aktif olarak imzadaki asus klavyeyi kullanıyorum. Cherry switchler çok dandik switchler haline geldi bu dönemde. Arkadaşın dediği gibi çift tıklama sorunu sürekli karşılaşıyorum. Hatta önceki klavyem de asus'du çift tıklama veya tıklamama sorunundan dolayı değişime yolladım sonrasında bu klavyeyi verdiler. En kısa sürede Hotswap yapabileceğim daha compact bir klavyeye geçeceğim. Yani kısaca Asus klavyesini önermem ama tabi siz bilirsiniz.

dogukank2

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Doğukan Kara
Aktif olarak imzadaki asus klavyeyi kullanıyorum. Cherry switchler çok dandik switchler haline geldi bu dönemde. Arkadaşın dediği gibi çift tıklama sorunu sürekli karşılaşıyorum. Hatta önceki klavyem de asus'du çift tıklama veya tıklamama sorunundan dolayı değişime yolladım sonrasında bu klavyeyi verdiler. En kısa sürede Hotswap yapabileceğim daha compact bir klavyeye geçeceğim. Yani kısaca Asus klavyesini önermem ama tabi siz bilirsiniz.
Teşekkür ederim
Mesaj otomatik birleştirildi:

Aliexpress de daha uyguna var AK820 Pro, vergilerlerle 2370TL diyor. Geldiğinde ekstra vergi çıkar mı ? yoksa burası mantıklı. @Teykage

Teykage

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
358
İsim
Yağız Berk Özel
Teşekkür ederim

Aliexpress de daha uyguna var AK820 Pro, vergilerlerle 2370TL diyor. Geldiğinde ekstra vergi çıkar mı ? yoksa burası mantıklı. @Teykage
Aliexpress de olur hocam siz hangisiyle isterseniz. Epomaker satıyor satıcısı güvenilir yani.

Aliexpress de olur hocam siz hangisiyle isterseniz. Epomaker satıyor satıcısı güvenilir yani.
Kodla beraber 2210a geliyor haberiniz olsun.
1711110831702.png
Buradan alabilirsiniz indirim kodunu.

dogukank2

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Doğukan Kara

Kodla beraber 2210a geliyor haberiniz olsun. Alıntıyı görüntüleBuradan alabilirsiniz indirim kodunu.
tamamdır. yardımcı olduğunuz için çok teşekkür ederim

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
988,776
Üyeler
156,385
Son üye
Potentia
Top Bottom