Neler Yeni

Ajazz ak820max yerine Alınabilecek alternatif klavye önerisi

asd341

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
17
İsim
Furkan Sarımehmetoğlu
Sıcak Fırsatları takip ediyorum ve https://share.temu.com/0UW6imZdCzA Klavyesi hoşuma gitti fakat pek bilgim yok.

Ben Numpadsiz klavye kullanamıyorum diyemem ama numpadsiz kullanmak istemem.

Hiç numpadiz klavye kullanmadım hayatımda. İlk defa güzel bi klavyem olacak bu fiyat bandında yukardaki linkteki gibi bir %100 klavye var mıdır?

Bu arada klavye hakkında hiç bilgim yok ben sessiz switch istiyorum. Aile evinde klavyeden başımın ütülenmesini istemem

forxeo

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
224
İsim
murat
numpad excel vs kullanmıyorsan işin gereği lazım değilse gereksiz diye düşünüyorum attığın klavye tam fp ürünü

Oğuzhan Yücel

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
621
İsim
Oğuzhan yücel
Sıcak Fırsatları takip ediyorum ve https://share.temu.com/0UW6imZdCzA Klavyesi hoşuma gitti fakat pek bilgim yok.

Ben Numpadsiz klavye kullanamıyorum diyemem ama numpadsiz kullanmak istemem.

Hiç numpadiz klavye kullanmadım hayatımda. İlk defa güzel bi klavyem olacak bu fiyat bandında yukardaki linkteki gibi bir %100 klavye var mıdır?

Bu arada klavye hakkında hiç bilgim yok ben sessiz switch istiyorum. Aile evinde klavyeden başımın ütülenmesini istemem
numpad çok fazla tuş kombinasylu oyunlar yada ms office veya edit işlemlerinde kullanmıcaksan gereksiz sadece oyun için bu fiyata çok güzel bir klavye numdapsiz kullanmaya alışmak çok kolay bende 2 klavye var biri numpadli diğeri numpadsiz 2si arasında hiç bir hissiyat farkı yok alıştığında iki şekilde de akıyor

Cakrash

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
425
İsim
Musa Topçu
Harici numpad alabilirsin

asd341

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
17
İsim
Furkan Sarımehmetoğlu
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Oyun için kullanılcak kardeşimde ödev için kullanır diye düşünüyorum ben bu ajazz ı sipariş edeyim ama farklı rengi var mı acaba açık renk hızlı kirlenir

Cakrash

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
425
İsim
Musa Topçu
Oyun için kullanılcak kardeşimde ödev için kullanır diye düşünüyorum ben bu ajazz ı sipariş edeyim ama farklı rengi var mı acaba açık renk hızlı kirlenir
Maalesef renk seçeneği yok

Abevallayoh

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
238
İsim
Ali
Kıyafet değil ki hocam bu bir şey değsin kirlensin :D yağlı pis elle dokunmazsan tozunu haftada bi alırsan niye kirlensin

Top Bottom