Neler Yeni

AK 820 PRO ALDIM Kullanıcı bilgisi alabilir miyim

Dahası  
Reaksiyon skoru
104
İsim
Ali
Merhaba Hepsibura'da üzerinden ak820 pro aldım gift-fly switch olmak üzere 2 model var gift olanı aldım forumlar'da onu önermişler merak ettiğim 2 soru var kablosuz kullanırken gif oynatma özelliği aktif oluyor mu youtube videoların da bir kişi gif oynaması için kablolu bağlantı olması gerekiyor dedi normal de ben gif kurmak için sadece kablo gerekiyor diye biliyordum o mu yanlış bilgi verdi yoksa gerçekten öyle mi 2. olarakta şarjı ortalama ne kadar süre gidiyor günde 4-5 saatlik kullanımda ve ne kadar sürede şarj oluyor acaba kullanan arkadaşlar cevaplarsa sevinirim

Ekler

• 1724850833975.png
    1724850833975.png
    24.3 KB · Hit: 18

samaras00

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,340
İsim
veli gok
İlgilendiği Kategoriler
TEKNOLOJİ
Gif olayı için sadece kablo ile takarsan ayarlama yapabilirsin . Kablosuz takarsan uygulamasinda gif ayar yeri gorunmez zaten . Gifi ayarladiktan sonra kablosuz olarak kullanabilirsiniz.

Dahası  
Reaksiyon skoru
104
İsim
Ali
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Gif olayı için sadece kablo ile takarsan ayarlama yapabilirsin . Kablosuz takarsan uygulamasinda gif ayar yeri gorunmez zaten . Gifi ayarladiktan sonra kablosuz olarak kullanabilirsiniz.
Sağol hocam bende ayarlamak için sadece kablo gerekiyor diye biliyordum inceleme yapan kişi gif oynayabilmesi için kablolu bağlantı olması gerekiyor dedi yanlış söyledi o zaman kablosuz modda gif oynuyor yani

samaras00

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,340
İsim
veli gok
İlgilendiği Kategoriler
TEKNOLOJİ
Sağol hocam bende ayarlamak için sadece kablo gerekiyor diye biliyordum inceleme yapan kişi gif oynayabilmesi için kablolu bağlantı olması gerekiyor dedi yanlış söyledi o zaman kablosuz modda gif oynuyor yani
Aynen bir kez ayarlaman yeterli olur . Ben kablolu kullanıyorum. İlk başlarda kablosuz kullanıyorum. Sonradan sarmal kablo alınca kablolu devam ettim .

Bana 2 hafta yetiyordu şarzı. Rgb açık hafta içi 4-5 saat hafta sonu da tüm gün açık ti .
Sarz süresi yanlış hatırlamıyorsam 1-2saat olması lazım.

Gurkanpiro

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
869
İsim
Gurkan
umarım hepsipay ıle almıssın bı arkadas 1000 tl ındırım oldugunu soylemıstı

Dahası  
Reaksiyon skoru
104
İsim
Ali
umarım hepsipay ıle almıssın bı arkadas 1000 tl ındırım oldugunu soylemıstı
Hocam o benim :D 1k indirim bana özel ekran kartı almıştım gün içinde fiyatı 1k düştü canlı destek hemen 1k kupon tanımladı sonra ekran kartının fiyatı geri yerine geldi

Gurkanpiro

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
869
İsim
Gurkan
Hocam o benim :D 1k indirim bana özel ekran kartı almıştım gün içinde fiyatı 1k düştü canlı destek hemen 1k kupon tanımladı sonra ekran kartının fiyatı geri yerine geldi
ha ıyı olmus guzel fıyat klavye ıcın

Dahası  
Reaksiyon skoru
104
İsim
Ali
Aynen bir kez ayarlaman yeterli olur . Ben kablolu kullanıyorum. İlk başlarda kablosuz kullanıyorum. Sonradan sarmal kablo alınca kablolu devam ettim .

Bana 2 hafta yetiyordu şarzı. Rgb açık hafta içi 4-5 saat hafta sonu da tüm gün açık ti .
Sarz süresi yanlış hatırlamıyorsam 1-2saat olması lazım.
2 hafta gidiyorsa güzel hocam 1 haftayı çıkarsa yeter ekipmanlarım hep kablosuz cumadan cumaya şarj edip fulluyorum erken bitmemesi önemli benim için
Mesaj otomatik birleştirildi:

ha ıyı olmus guzel fıyat klavye ıcın
Efet 1700'e geldi hepsiparalarımla birlikte :D

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
972,908
Üyeler
153,781
Son üye
nejatisler34