Neler Yeni

Akdeniz Üniversitesinde Turizm ve Otel İşletmeciliği okunur mu ?

Kadirizm

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Kadir T.
Hocam tr şartlarında zor, olmaz değil ama zor yani daha garanti iş olan diğer olanakları gözden geçir 2 yıllık güzel bölümlerde var 4 yıl okuyup işsiz kalmaktansa 2 yıllık bölümlerede bakabilirsin
Turizm ve otel işletmeciliği yerine dış ticaret düşünüyorum ama pek ilgimi çekmiyor.

Starlex

80+ Silver
Merhaba bu sene 11. sınıfa başlayacağım ve şimdiden mesleğim ve geleceğim hakkında çok gerginim. Şuan Kayseride yaşıyorum ve üniversite zamanında kadar mevcut ingilizcemi geliştirip yeni dillere yöneleceğim ve Akdeniz üniversitesine gideceğim, Tabi bu ilerleyen zamanda yeni dillerde öğrenmeye çalışacağım. Sizce bu bölüm okunmalı mı ? Çok hızlı terfi olabiliyormuşuz bu doğrumu ? ve birçok dil bilip nitelikli birisi olursam ilk işimde güzel bir pozisyonda çalışabilirmiym ?
Dünyanın en boş bölümü okuyacaksan kendini alanda geliştireceksen belki ama bence okunmaz

Kadirizm

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Kadir T.
Dünyanın en boş bölümü okuyacaksan kendini alanda geliştireceksen belki ama bence okunmaz
Türkiye zaten turizm cenneti bir bölüm neden boş olsunki ? Kafam çok karıştı daha önümde 2 yıl var belki şartlar değişir.

Starlex

80+ Silver
Türkiye zaten turizm cenneti bir bölüm neden boş olsunki ? Kafam çok karıştı daha önümde 2 yıl var belki şartlar değişir.
Valla bizzat o turizimin içindeyim (bölge olarak) eskisi kadar turist gelmiyor onu geçtim bölüm mezunları kolay kolay iş bulamaz bence

aapo0908

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
45
İsim
alp
Merhaba bu sene 11. sınıfa başlayacağım ve şimdiden mesleğim ve geleceğim hakkında çok gerginim. Şuan Kayseride yaşıyorum ve üniversite zamanında kadar mevcut ingilizcemi geliştirip yeni dillere yöneleceğim ve Akdeniz üniversitesine gideceğim, Tabi bu ilerleyen zamanda yeni dillerde öğrenmeye çalışacağım. Sizce bu bölüm okunmalı mı ? Çok hızlı terfi olabiliyormuşuz bu doğrumu ? ve birçok dil bilip nitelikli birisi olursam ilk işimde güzel bir pozisyonda çalışabilirmiym ?
Kardesim ben meslek lisesi mezunuyum yiyecek içecek okuyup 17 yaşımda barmen olmuştum şuan benim altimdakiler uni mezunu bana sef müdür diyorlar meslek yapmak istiyorsan mesleğe direk baslamani öneririm okulla falan olacak iş değil tecrübeeee

Kadirizm

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Kadir T.
Kardesim ben meslek lisesi mezunuyum yiyecek içecek okuyup 17 yaşımda barmen olmuştum şuan benim altimdakiler uni mezunu bana sef müdür diyorlar meslek yapmak istiyorsan mesleğe direk baslamani öneririm okulla falan olacak iş değil tecrübeeee
Meslek lisesine geçiş yapsam bile yaşadığım şehirde tecrübe edinebilecegim bir yer yok maalesef. Tek yapabileceğim şey dil öğrenmek,

aapo0908

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
45
İsim
alp
Meslek lisesine geçiş yapsam bile yaşadığım şehirde tecrübe edinebilecegim bir yer yok maalesef. Tek yapabileceğim şey dil öğrenmek,
Bende yaşadığım şehirde tecrübe öğrenmedim antalya bodrum buralar turizim kucağı ben edirnede yaşıyorum sezonluk buralardayiz

Alihanyilmaz

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
263
İsim
Alihan YILMAZ
Zor ama zevkli bir iş. Çok özveri ister.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
995,234
Üyeler
157,343
Son üye
atosupp
Top Bottom