Neler Yeni

Akılalmaz bir durumun içine düştüm.

c0rbius

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
197
İsim
Çağan Mert Şimşek
İstanbulda bir üniversitede 2 yıllık bir önlisans bölümünde bu sene son sınıfımı bitirdim fakat yaz stajını tamamlamam gerekiyordu. Bir yandan da sene boyu sınava hazırlandım ve istediğim üniversitede istediğim bir başka önlisans bölümünü tam burslu olarak tutturmayı başardım. Fakat ben yaz stajını daha vermedim ve stajım bu ayın 22 sinde başlıyor ve önümüzdeki ayın 22 sinde yani 22 ağustosta son buluyor. Sorun şurada ki ben yks den tercih yaparsam ve sonçlar açıklanırsa kayıt işlemleri 19-23 ağustos tarihleri arasında yapılacak ve ben staj defterini en erken 22 sinde teslim edebiliyorum. Benim bu önlisans programına kayıt olmam için mevcut programımdan mezun olmuş olmam gerekiyor çünkü aynı anda 2 önlisans programı okuyamıyorum. Üniversiteme yazdım 1 günde mezun olamazsın dediler. Gerçekten şu anda kafayı yemiş durumdayım. Ne yaparım ne ederim gerçekten hiç bilmiyorum. Bu konuda bir bilgisi olan varsa yardımcı olursa çok sevinirim.

Dahası  
Reaksiyon skoru
14
İsim
Kaan Kaygısuz
Bazı üniversitelerin ek kayıt dönemleri oluyor onu kontrol ettiniz mi?

c0rbius

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
197
İsim
Çağan Mert Şimşek
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Bazı üniversitelerin ek kayıt dönemleri oluyor onu kontrol ettiniz mi?
Yks ek kayıtlardan bahsediyorsan geçen seneki kontenjanlara baktım fakat burslu ve bilinen bir bölüm olduğundan istanbulda hiçbir üniversitede tek bir kontenjan boşluğu göremedim. Bu sene de aynı tabloyla karşılaşma oranım çok yüksek.

c0rbius

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
197
İsim
Çağan Mert Şimşek
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Şöyle bir madde buldum ama anlayan biri yardımcı olabilir mi?

1721638628413.png

Top Bottom