Neler Yeni

Akıllı saat önerileriii

Furkannn

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
28
İsim
Furkan BAYTAR
merhaba akıllı saat alacağım telefonum redmi note 11 pro bütçem 4k ya kadar iyi bir şey almak istiyorum en az 4 5 sene kullanacağım

necq

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
73
İsim
Necati
valla 4-5 sene verimli kullanmak istiyosan appledan şaşma. telefonlarda olduğu gibi saatlerde de yavaşlama kasma vb bir sürü problem ortaya çıkıyo. applewatchlar taş gibi bu konuda. 3-4 yıllık apple watchlar yeni gibi kasmadan çalışabiliyo. bütçene göre bulabilir misin bilmiyorum ama applewatch öneririm

Furkannn

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
28
İsim
Furkan BAYTAR
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
valla 4-5 sene verimli kullanmak istiyosan appledan şaşma. telefonlarda olduğu gibi saatlerde de yavaşlama kasma vb bir sürü problem ortaya çıkıyo. applewatchlar taş gibi bu konuda. 3-4 yıllık apple watchlar yeni gibi kasmadan çalışabiliyo. bütçene göre bulabilir misin bilmiyorum ama applewatch öneririm
bütçemi aşıyor 2. el de almak istemiyorum açıkçası telefon veya bilgisayar değil bir küçük bir şey bir şeyini değişmiş olsa anlamam valla
Mesaj otomatik birleştirildi:

samsung watch 5 veya gt3 var onlarda telefona uyumlu olur mu bilemedim yorumlarda çok kopmalar felan oluyor diyorlar anlam veremedim

necq

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
73
İsim
Necati
bi saati telefondan bağımsız kullanmicaksın. telefona da bağlanmakta problem çıkarıyosa para israfından bişey olmaz bence. o yüzden apple ekosistemi övülüyo. daha sen bağlanmak için uğraşmadan kendisi anlayıp oto bağlanıyo mesela :D

Top Bottom