Neler Yeni

Yardım akıllı saat ve bluetooth kulaklık önerisi

Alyx

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
500
İsim
Murat
Bütçe
2500
S23 Ultra kullanıyorum yanına saat ve kulaklık da alıp takımı tamamlama gibi bir niyetim var. Kulaklık için max 2500 lira saat için bütçe belirlemedim öncelik kulaklık şu an. Önerilerinizi bekliyorum

Son düzenleme:

Neleda

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
10
İsim
Yavuz
Samsungun akıllı saatlerini bayağı araştırdım sarj olarak 1 gün felen yetiyormuş watch 5 ve 6 da hızlı sarj özelliği de varmış eğer her gece sarja takarım diyorsanız sarj olayı sizin için sıkıntı olmayacaksa watch 6 almanızı öneririm.

Alyx

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
500
İsim
Murat
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Samsungun akıllı saatlerini bayağı araştırdım sarj olarak 1 gün felen yetiyormuş watch 5 ve 6 da hızlı sarj özelliği de varmış eğer her gece sarja takarım diyorsanız sarj olayı sizin için sıkıntı olmayacaksa watch 6 almanızı öneririm.

40mm olanı mantıklı duruyor ve görüntüsü de çok hoş gerçekten. Peki kulaklık için bir öneriniz var mı?

Neleda

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
10
İsim
Yavuz
Nasıl bir kulaklığa ihtiyacınız olduğunu bilmiyorum fakat ben geçen sene şu aşağıda linkini attığım kulaklığı aldım. Kablolu kullanılabiliyor, bluetooth var, dongle var. Sarjı çok iyi gidiyor. Mikrofonun ses kalitesi harika. Tabi siz sadece müzik dinlemek için kulaklık alacaksanız bunu tavsiye etmem.

Top Bottom