Neler Yeni

İnceleme AKKO 5075B Plus Shine-Through Tri-mod inceleme.

somoncum

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,903
İsim
Enver Eryalçın
Ürünü 22 Nisan 2024 Tarih'in de ALİEXPRESS, AKKO MONSGEEK STORE satıcısın dan vergisiyle beraber 3.423₺ satın aldım ve 12 Gün içerisinde ulaştı.

Kutu Tasarımı:
1.jpg

2.jpg

Kutu İçeriği:
1x Dust Cover.
1x Type-A to Type-C Cable.
1x 2.4GHz Dongle.
1x Keycaps Puller.
1x Switch Puller.
4x Silikon Gasket.

5x AKKO Cream Yellow V3 Pro Switch.
4.jpg

3.jpg

Yazılım:
1.png
2.png

Main sekmesin de Remap ve Other Setting bölümleri bulunuyor. Buradan tuş atamaları ve kablosuz bağlantı da ne zaman aydınlatmanın kapanacağını veya uykuya gireceğini ayarlayabiliyorsunuz.

3.png

FN Setting sekmesi bildiğiniz üzere FN tuşu ile ne gibi işlevler de kullanacağınızı ayarladığınız bölüm.

4.png

Macro sekmesi.

5.png
6.png
7.png

Light sekmesin de Preset, Custom ve Light Strip bölümleri bulunuyor. Buradan kendi zevkinize göre ayarlayabilirsiniz.

8.png
9.png
10.png

Share sekmesin de Light, Settings ve Macros bölümleri bulunuyor. Buradan diğer kullanıcıların yaptıkları aydınlatma animasyonları, tuş atamaları veya macro ayarlarını indirebilirsiniz.

11.png

About sekmesin de yazılım dili, başlangıç ayarları, arka plan rengini değiştirebiliyorsunuz. Aynı zaman da yazılım ve firmware güncellemesini buradan yapıyorsunuz.

Değerlendirme:
5.jpg

Gövde ABS Plastik olmasına rağmen tok ve kaliteli malzeme kullanıldığını hissettiriyor. Switchler fabrikadan yağlanmış şekilde geliyor. Metal knob sessiz ve çevirme hissiyatı güzel. Aydınlatma parlaklığı gayet yeterli seviye de yazı fontları biraz daha kalın ve büyük olabilirmiş. Şuan da kablosuz bağlantı ve makro gibi şeyleri kullanmadığım için yazılıma gerek yok diye indirme gereksinimi duymadım. Yazılımı gayet kullanışlı duruyor sadece Türkçe dil desteği yok keşke olsaymış dedim. Genel olarak çok beğendim eğer alacaklar varsa düşünmeden alabilirler.

Son düzenleme:

somoncum

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,903
İsim
Enver Eryalçın
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

xRoxai

80+
Hayırlı olsunn

somoncum

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,903
İsim
Enver Eryalçın

oğuzhan18

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,494
İsim
oğuzhan ege

somoncum

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,903
İsim
Enver Eryalçın
güzel inceleme bende klavye arayışındayım banada bu klavyelerden çok önerdiler ama benim hoşuma gitmedi o yüzden buna kara verdim ama.

Bu attığını kullandım, 96% wireless olanı hotswap iken bu modelin hot swap olmaması üzücü.

oğuzhan18

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,494
İsim
oğuzhan ege
Bu attığını kullandım, 96% wireless olanı hotswap iken bu modelin hot swap olmaması üzücü.
Zaten sessiz bir klavye galiba hani ben değiştirmeyi düşünmem tuşları ama önerebileceğin başka varsa ondada bakabilirim.

somoncum

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,903
İsim
Enver Eryalçın
Zaten sessiz bir klavye galiba hani ben değiştirmeyi düşünmem tuşları ama önerebileceğin başka varsa ondada bakabilirim.
Klavye sessiz de attığım video da fazla çıkmış. :uzgunpeepo:
Mesaj otomatik birleştirildi:

EPOMAKER x LEOBOG HI75
EPOMAKER x AULA F87 PRO
EPOMAKER x FEKER GALAXY80
EPOMAKER TH80 SE
CIDOO V75 PRO
DROP CSTM80
AKKO 5075B
AKKO MOD007B HE 7TH ANNIVERSARY - YEAR OF DRAGON
MONSGEEK M1W
MONSGEEK ICE75
WOBKEY RAINY 75
KEYCHRON V1 MAX

Alkameturkes

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
205
İsim
Alkame
Merhaba uygulamanın linkini atar mısın bende eski sürümleri var değiştireyim

somoncum

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,903
İsim
Enver Eryalçın
Merhaba uygulamanın linkini atar mısın bende eski sürümleri var değiştireyim

edemir845

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
50
İsim
Emir Demir
Ben de ürünü 3 4 gün önce satın aldım gümrükte şu an 3225 lira tuttu benim siparişimde bende merak ediyorum, kablosuz kullanım süresi hakkında fikriniz var mı? Ve gümrükte ne kadar süre durdu sizde teşekkür ederim inceleme için

somoncum

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,903
İsim
Enver Eryalçın
Ben de ürünü 3 4 gün önce satın aldım gümrükte şu an 3225 lira tuttu benim siparişimde bende merak ediyorum, kablosuz kullanım süresi hakkında fikriniz var mı? Ve gümrükte ne kadar süre durdu sizde teşekkür ederim inceleme için
Kablosuz kullanmadım ama aydınlatma full açıkken 1 gün filan dayanır çünkü 3000mAh pil var. Eğer Çin gümrüğün de ise 3-4 gün sürüyor tr gümrüğüne gelmesi.

Son düzenleme:
Top Bottom