Neler Yeni

Aklımdaki tasarımı üretmek,ürettirmek istiyorum ama nasıl yapacağımı bilmiyorum?

Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
bayram Suat kekeç
Cüzdan,powerbank,teknoloji taşınabilir seti tarzı bir ekipman fikri düşündüm. İnternette düşündüğüm şeyi bulamayınca neden ben üretmiyorum dedim .
aklımdaki malzeme alüminyum,plastik ve slikon karışımı, parça parça elde etsem evde kendim montajını yapabilirimm. Plastik malzemeleri 3B yazıcı ile yapabilirim ama düşündüğüm diğer mazlemeleri nasıl üreteceğimi bilmiyorum.
Örn. aklımdaki alüminyum malzeme bu xiaomi gibi firmaların powerbank kasası gibi bir şey. Nasıl bu fikri gerçek hayata aktarabilirim ?

baltazar

80+ Platinum
En İyi Cevap
9
Dahası  
Reaksiyon skoru
17,643
İsim
A.Ş.
İlgilendiği Kategoriler
Güç Kaynakları
Cüzdan,powerbank,teknoloji taşınabilir seti tarzı bir ekipman fikri düşündüm. İnternette düşündüğüm şeyi bulamayınca neden ben üretmiyorum dedim .
aklımdaki malzeme alüminyum,plastik ve slikon karışımı, parça parça elde etsem evde kendim montajını yapabilirimm. Plastik malzemeleri 3B yazıcı ile yapabilirim ama düşündüğüm diğer mazlemeleri nasıl üreteceğimi bilmiyorum.
Örn. aklımdaki alüminyum malzeme bu xiaomi gibi firmaların powerbank kasası gibi bir şey. Nasıl bu fikri gerçek hayata aktarabilirim ?
Ilk önce modellemesi yapılacak. Profesyonel biriyle konuşup gizlilik sözleşmesinde kendi kafanızdaki tasarımı modele dökeceksiniz. Daha sonra prototip denemeleriyle en iyi ürünü ortaya çıkaracaksınız. Para gerektiriyor arge süreci ve sonrası

JokerAllame

80+ Silver
Aga öyle ha deyince olmuyor çok işi var hevesini kırmak istemem ama hadi çıkardın diyelim kar etmek için sende piyasa fiyatından satacaksın e adam seninkini mi alır yoksa bilindik bir markanın mı

usper

80+ Gold
En İyi Cevap
3
Hevesini kırmak istemem ama çok para lazım ya deneme bence

Hudzell

80+ Platinum
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
21,377
İsim
Hakan
İlgilendiği Kategoriler
Mining, Trading, Kripto, Crack
Hevesini kırmak istemem ama çok para lazım ya deneme bence
Tanıdığımız onca ünlü iş adamları kolayca bulundukları konuma gelmedi. En kötü başarısız olur o da bir sonra ki denemesinde tecrübe olarak döner.
Sizinkisi tamamen adamın ümidini kırmak oluyor, yapmayın.

usper

80+ Gold
En İyi Cevap
3
Tanıdığımız onca ünlü iş adamları kolayca bulundukları konuma gelmedi. En kötü başarısız olur o da bir sonra ki denemesinde tecrübe olarak döner.
Sizinkisi tamamen adamın ümidini kırmak oluyor, yapmayın.
Hocam arkadaşın tam olarak bir planı bile yok herşeyi düşünüp yapmalı bu işi ve şuan bu bilgi birikimi ile pek başarılı olacağını sanmam önce herşeyi öğrenmesi gerek (herşeyden kastım en azından yeterli bilgi)

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
960,084
Üyeler
151,494
Son üye
Rokaname346
Top Bottom