Neler Yeni

Alacağım sistemle ilgili endişelerim var yardım eder misiniz

Canobey

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
7
İsim
Can Koşar
Öncelikle merhaba dostlarım önceden HP laptop kullanırdım 2 veya 4 GB 7 yıl dayanmıştı bana ve en son sonunda bozuldu ve bilgisayar çok kötüydü LoL oynarken Alt Tab falan atınca PC çokerdi veya MC oynarken FPS'im çok düşük olurdu yani bir MC oynarken bile arkadan Google'yi acamazdim ve bu bilgisayarı 7 yıl kullandığım için hala etkisindeyim ve bu bilgisayarı değistirip i3 12100F 16 GB RAM'e geçeceğim ve hala aklım eski bilgisayardaki gibi ya MC oynarken gene Google acamazssm ya LoL oynarken YouTube'da şarkı acamazsam ya Minecraft oynarken birden fazla hesap acamazsam diye aklımda korkular var ve çok stres yapıyorum sistemi almaktan vazgeçtirecek kadar rica etsem beni aydınlatır mısınız güzel bir sistem midir iyi oyun sunarmı mesela LoL oynarken arkada Google YouTube acabilir mi drop olur mu?

emreBeoa

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,541
İsim
Emre siyah
sıkıntı yaşamazsın yaşamzsın da sistem nerde?

emreBeoa

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,541
İsim
Emre siyah
üzerinde de bunu al attığın sistem pahalı

Canobey

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
7
İsim
Can Koşar
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
üzerinde de bunu al attığın sistem pahalı
Öncelikle teşekkür ederim uğraşıp bunları bulduğunuz için ancak annem internetten getittirmeme izin vermiyor kırık falan gelir diye ne kadar desemde bu i3 12100f rtx4060 lı sistem pahalı olsada alınır degilmi hocam

emreBeoa

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,541
İsim
Emre siyah
Öncelikle teşekkür ederim uğraşıp bunları bulduğunuz için ancak annem internetten getittirmeme izin vermiyor kırık falan gelir diye ne kadar desemde bu i3 12100f rtx4060 lı sistem pahalı olsada alınır degilmi hocam
alınmaz kasası kötü ankarada ve istanbulda itopyanın şubeleri var orda bulabilirsiniz belki

KlausM

80+ Silver
Kanka ben sana şöyle deyim aynı durumu ben de yaşadım alacağım sistem ile aynı fiyatta bir sistem vardı itopya da almadım güvenemedim sonuçta internetten geliyor kırık gelir bozuk gelir bir de onla mı uğraşacam dedim güvenemedim almadım gittim vatandan aldım çok pişman oldum çünkü aynı paraya itopyada aldığım sistemin 2 kat güçlüsü vardı demem o ki eğer imkanın varsa itopyadan al benim bulunduğum ilde itopyanın şubesi var sıkıntı olursa direkt götürüm kafam rahat olur ancak senin bulunduğun ilde şubesi yok ise vatandan alabilirsin sana kalmış bir şey

55superx

80+ Titanium
En İyi Cevap
1
İlla vatandan alacaksan da git bunu al. O sistem gereksiz pahalı.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
910,714
Üyeler
141,337
Son üye
xNxtayz
Top Bottom