Neler Yeni

Alan Wake II 200tl ye düşer mi ?

Dahası  
Reaksiyon skoru
92
İsim
Ömer Faruk ARABOĞA
Beyler Alan Wake i korona zamanında oynamıştım çok sevdiğim bir yapıttı 2. oyunun çıkması beni çok heyecanlandırmıştı zaten ancak o zaman alamamıştım epik yaz indirimleriyle Alan Wake II yi 200tl civarına düşürür mü ? Bahar indirimiyle çoğu oyunda %70-80 leri gördük ben açıkçası Alan Wake 2 nin de bidahaki indirimlerde bu oranlara geleceğini düşünüyorum bu konuda daha uzman arkadaşların fikirlerini merak ediyorum.

-Mehmet-

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,480
İsim
Mehmet Aslan
Beyler Alan Wake i korona zamanında oynamıştım çok sevdiğim bir yapıttı 2. oyunun çıkması beni çok heyecanlandırmıştı zaten ancak o zaman alamamıştım epik yaz indirimleriyle Alan Wake II yi 200tl civarına düşürür mü ? Bahar indirimiyle çoğu oyunda %70-80 leri gördük ben açıkçası Alan Wake 2 nin de bidahaki indirimlerde bu oranlara geleceğini düşünüyorum bu konuda daha uzman arkadaşların fikirlerini merak ediyorum.
düşmez

Ahmet Sevinç

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,183
İsim
Ahmet Sevinç
imkanı yok o fiyata asla düşmez , kuponla 480tl civarına geliyordu yazın anca öyle al

Dahası  
Reaksiyon skoru
92
İsim
Ömer Faruk ARABOĞA
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
O zaman her türlü yaza kalacak gibi teşekkürler. (Bu arada her konuma cevap veriyonuz adamsınız beyler :) )

Top Bottom