Neler Yeni

Aldığım Kasanın Psusu Kötümü?

Adibss

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
14
İsim
efe
Herkese Selam Ataberk Doğan Ecoobost Aldım 750w PSU Var İnsanlar C4 Diyor Sistemin Çöp Olur diyor Ve bu Beni Strese Sokup Moralimi Bozuyor. Param Yok Lakin Ablam Dediki Monitörünü Ben Alacağım Dostlar Çok Stres Yapıyorum Ablama Monitörmü Psumu Aldırayım Lütfen Bilgisi Olan Birisi Yazsın...sevgilelerle

Batuitch

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
240
İsim
Batu
Herkese Selam Ataberk Doğan Ecoobost Aldım 750w PSU Var İnsanlar C4 Diyor Sistemin Çöp Olur diyor Ve bu Beni Strese Sokup Moralimi Bozuyor. Param Yok Lakin Ablam Dediki Monitörünü Ben Alacağım Dostlar Çok Stres Yapıyorum Ablama Monitörmü Psumu Aldırayım Lütfen Bilgisi Olan Birisi Yazsın...sevgilelerle
bakarken patladım şaka flnda değişmen iyi olur şuan paran yoksa ilerde değişirsin

Ahmet Sevinç

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,213
İsim
Ahmet Sevinç
C4 değil ama aşırı kaliteli bir şey değil bence en kısa sürede yeniletin eğer ileride upgrade ekran kartı hayaliniz yoksa 550w min yeterlidir

Adibss

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
14
İsim
efe
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
C4 değil ama aşırı kaliteli bir şey değil bence en kısa sürede yeniletin eğer ileride upgrade ekran kartı hayaliniz yoksa 550w min yeterlidir
Belki Güleceksin Ama Annemden Borç Aldım Bu Fiyatlar Çıkar Diye Şuan Onu Ödüyorum Durumumu Şöyle Özetliyim Kadınların Para Gününe Felan Girdim Durumum Feci Şuan 🥲

Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
atakan
hocam şimdilik önleminizi akım koruyucu prizlerle alın küçük küçük para biriktirin sonra değiştirin.

Dodo93

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
289
İsim
Doğan gelişigüzel
hiç bişi olmaz merak etme evinde topraklama varsa hattında yani akım korumalı priz ile kullan her zaman pc ni sürekli elektrik problemide olmuyorsa yaşadığın yerde korkma powerboost 500w psu yu kac sene önce yine abdullah reisin bi topladığı hazır sistemde almış v2 di sanırım g4560 1050ti li sistemi vardı eskiler bilir 1700 tl falandı :) o sistemi kaç yıl kullandım üzerine eklemeler vs de yaptım 3 sene civarı aynı psu ile kullanmıstım sonra psu sattım alan kişide hala kullanıyor sen düşün ki 80+ falan değildi psu baya baz model bişidi yeni seriler 80+ falan zaten korkmana gerek yok güle güle kullan değişmenede gerek yok uzun süre götürür seni 750 w alman iyi olmuş

Adibss

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
14
İsim
efe
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
hiç bişi olmaz merak etme evinde topralama varsa hattında yani akım korumalı priz ile kullan her zaman pc ni sürekli elektrik problemide olmuyorsa yaşadığın yerde korkma powerboost 500w psu yu kac sene önce yine abdullah reisin bi topladığı hazır sistemde almış v2 di sanırım g4560 1050ti li sistemi vardı eskiler bilir 1700 TL falandı :) o sistemi kaç yıl kullandım üzerine eklemeler vs de yaptım 3 sene civarı aynı psu ile kullanmıstım sonra psu sattım alan kişide hala kullanıyor sen düşün ki 80+ falan değildi psu baya baz model bişidi yeni seriler 80+ falan zaten korkmana gerek yok güle güle kullan değişmenede gerek yok uzun süre götürür seni 750 w alman iyi olmuş
Çok Sağol Allah Razı Olsun Abii
Mesaj otomatik birleştirildi:

hocam şimdilik önleminizi akım koruyucu prizlerle alın küçük küçük para biriktirin sonra değiştirin.
Tamam En Kısa Zamanda Alacağım Birtane

EsdeathSama

80+ Bronze
Kesin önerim güç switchiyle fazla oynamayın gece bilgisayarı kapatıp fişi çekin. Benim şuana kadar bozduğum psuların hepsi switch kısmından arıza yapmıştı ve içeride elektriğin sesini duyuyordum.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Çevrim içi yöneticiler

• B1L0
    Hayırlı forumlar

Forum istatistikleri

Konular
939,364
Üyeler
147,715
Son üye
melokaya